Ohlédnutí za vánočním večírkem u značky Anna Janská

Po přečtení nadpisu tohoto článku vás možná napadá otázka, proč zrovna nyní, krátce po začátku nového roku 2023 zmiňujeme předvánoční event. Máme za to, že kvalitní přítomnost vychází z minulosti a směřuje k ještě lepší budoucnosti. Je důležité průběžně o událostech informovat a nenechávat minulost jen tak někde v dáli, ale příležitostně na ni znovu odkázat a zmínit ji.

Modely dámského oblečení od značky Anna Janská krásně padnou

Modely dámského oblečení od značky Anna Janská krásně padnou

Ještě před loňskými Vánocemi 2022 se majitelka značky Anna Janská, módní návrhářka Anna Janská, rozhodla uspořádat vánoční večírek, kde nechybělo mnoho fashion novinek z tvorby návrhářky, ale i skvělá atmosféra, vynikající občerstvení v podobě sladkých i slaných dobrot a také svařáku na zahřátí.

Ateliér Anny Janské je radost navštívit

Ateliér Anny Janské je radost navštívit

Událost se konala v ateliéru značky, byla dvou denní. Tento vánoční dýchánek (večírek) se stal skvělou příležitostí seznámit se s produkty značky Anna Janská, přímo s majitelkou značky a současně s její návrhářkou, zakoupit si krásné kousky pro radost či některý z úžasných produktů značky Anna Janská darovat svým blízkým a užít si předvánoční čas obklopeni módou.

Dárek od značky Anna Janská je skvělý nápad celoročně

Anna Janská tvoří dámskou módu z kvalitních materiálů za použití propracovaných střihů a nezapomíná do své tvorby zakomponovat různé typy oděvů, kterým nechybí barvy. Pod značkou Anna Janská si můžete zakoupit šaty, saka, kalhoty, spodní prádlo a další.

Pod značkou Anna Janská si můžete zakoupit ii pěkné a pohodlné dámské spodní prádlo

Pod značkou Anna Janská si můžete zakoupit i pěkné a pohodlné dámské spodní prádlo

Není tedy překvapení, že během již zmíněného vánočního večírku přicházely nejen ženy samy, ale i se svými partnery a ti je s radostí obdarovávali, kupovali jim dárky k Vánocům. Pánové, produkt značky Anna Janská je skvělý dárek pro vaši milovanou k jakékoliv příležitosti, k narozeninám či jen tak pro radost.

Elegance a extravagance mohou jít ruku v ruce

Elegance a extravagance mohou jít ruku v ruce

Saka a kabát, které vezmou za srdce milovnice módy

Vánoční večírek u módní návrhářky Anny Janské navštívila i naše paní majitelka Sandra Friebová (další fotografie, jak jí to slušelo v modelech značka Anna Janská najdete v dalších dnech na jejích profilech na sociálních sítí, ale i na našem) a moc si událost užila, nechala se zvěčnit na fotografie i v několika modelech sak a kabátů, které jsou obzvláště nádherné a vezmou za srdce každou milovnici módy a extravagance, ale i barevného oděvu.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Více o návrhářce Anně Janské a její tvorbě zjistíte ZDE.

Pokračujte ve čtení článků na téma fashion ZDE.