Obuvník Michael Horký získal Certifikát podnikatelské kvality

Před koncem loňského roku 2022, v prosinci, uspořádala poradenská společnost Czech Cool Trade s.r.o. další úspěšnou networkingovou událost pro podnikatele, kterými je známá. Tentokrát ve Vinařství Skoupil ve Velkých Bílovicích. Na této události převzal majitel značky Horký Boty, Michael Horký, Certifikát podnikatelské kvality.

Obuvník Michael Horký převzal Certifikát podnikatelské kvality z rukou jednatele Czech Cool Trade

Obuvník Michael Horký převzal Certifikát podnikatelské kvality z rukou jednatele Czech Cool Trade s.r.o., Mgr. Martina Kovalského, MBA

Velmi příjemný večer začal vzájemným představováním účastníků networkingové události. Představovací kolo slavnostně završilo předáním Certifikátu podnikatelské kvality pro Michaela Horkého z rukou Mgr. Martina Kovalského, MBA, jednatele společnosti Czech Cool Trade s.r.o.

Obuvník Michael Horký splnil přísná kritéria společnosti Czech Cool Trade s.r.o.

Vyhlášený brněnský obuvník, Michael Horký, který stojí za značkou Horký Boty a tvoří pod ní dámskou i pánskou obuv na míru z vysoce kvalitních kůží, získal certifikát podnikatelské kvality od společnosti Czech Cool Trade s.r.o. na základě kladného výsledku certifikačního auditu, protože splnil kritéria morálního a etického působení na podnikatelském trhu, kritérium vysoké kvality poskytovaných služeb a produktů, kritérium ekonomické stability a platební morálky, kritérium kvalitní firemní kultury a kritérium společenské odpovědnosti.

Michael Horký obouvá veřejně známé osobnosti, podnikatelky a podnikatele, ale i výzkumné pracovníky, lékaře a další. Řídí se heslem, že vytvoří své zákaznici či zákazníkovi boty jejich snů a vždy to splní. Kde ostatní se svými službami končí, on začíná, nezaskočí jej totiž běžné nestandardní tvary nohou, od průměru odlišný obvod lítka apod.

Po slavnostním předání zmíněného certifikátu následovala vynikající večeře podle předchozího výběru každého účastníka networkingového večera. Po večeři se všichni přesunuli do prostor vinařství na prezentaci různých druhů a odrůd vín a jejich ochutnávku. Degustaci prováděl sám pan majitel Vinařství Skoupil a byl otevřen různým dotazům týkajících se vína, ale i přátelské konverzaci.

Obuvník Michael Horký (vpravo) s majitelem Vinařství Skoupil

Obuvník Michael Horký (vpravo) s majitelem Vinařství Skoupil během degustace vína

Závěr večera, uspořádaného společností Czech Cool Trade s.r.o., patřil neformální komunikaci. Event si všichni účastníci ve velmi přátelské atmosféře užili. Samozřejmostí byla možnost zakoupit si vína dle vlastního výběru a preference, které podnikatelé s potěšením využili.

Czech Cool Trade s.r.o. je poradenská společnost, jež pravidelně pořádá networkingové eventy v Praze, Brně, Opavě, Českých Budějovicích, Ostravě, Olomouci a dalších. Aktivně monitoruje a komplexně realizuje dotace a finanční nástroje pro firmy v České republice. Více se o Czech Cool Trade s.r.o. dozvíte ZDE.

Dopřejte si maximální pohodlí obuvi či jej darujte svým blízkým, kontaktujte obuvníka Michaela Horkého ZDE.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Přečtěte si také rozhovory se zajímavými lidmi v naší kategorii Rozhovory.