Veletrh FOR BEAUTY v Praze se uskuteční už 5. dubna!

Nekonečné množství inspirace ze světa krásy i zdraví, odborné rady, skvělé slevy a možnost nákupu těch nejžhavějších novinek, které jaro roku 2024 nabízí. Na to vše a mnohem více se mohou návštěvníci těšit na jarní edici veletrhu FOR BEAUTY, který se uskuteční v termínu od 5. do 6. dubna 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Jako vždy se představí pestrá škála vystavovatelů a připraven je bohatý doprovodný program. Tváří pro rok 2024 se stala modelka Karolína Mališová.

Program největšího beauty veletrhu v České republice je více než zajímavý

Dvě výstavní haly nabídnou prezentaci českých i zahraničních značek, k vidění bude i řada profesionálních soutěží, na které jsou návštěvníci již tradičně zvyklí, zajímavé workshopy či například odborné prezentace přímo na stáncích vystavovatelů.

„Veletrh FOR BEAUTY a profesionální soutěže patří k sobě. Těšit se můžete na Czech Nail Cup – profesionální soutěž v nehtovém designu a nail artu, BodyArt Czech – mezinárodní mistrovství v malování na tělo, International Beauty Festival nebo Barber Battle CZ – mezinárodní holičskou soutěž ČR v barberingu,“ říká ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Mnoho produktů, které se budou na veletrhu FOR BEAUTY prezentovat, si mohou zájemci přímo na místě zakoupit, a to za exkluzivní veletržní ceny. Sázkou na jistotu bude i doprovodný program, který bude probíhat téměř po celou dobu konání. Hlasem veletrhu se stane i letos na jaře moderátor Aleš Lehký.

Kromě mimořádně výhodných nákupů budou moci návštěvníci využít zdarma i profesionální služby odborníků

Značka Make-Up Institute Prague již tradičně nabídne líčení zdarma, profesionálové z Glamour Lashes zase bezplatně prodlouží řasy nebo upraví obočí pomocí laminace, a to včetně barvení.

Známé tváře na veletrhu For Beauty

Nebudou chybět ani značky známých tváří jako například ICONIC by Tatiana Kucharova & Moroccan Sense Tatiany Kuchařové či Tomas Arsov hvězdného kadeřníka Tomáše Arsova.

Zdroj informací a fotografie: archiv veletrhu For Beauty

Více informací o veletrhu For Beauty naleznete na www.veletrhkosmetiky.cz.

Pokračujte ve čtení zajímavých článků o fashion, lifestyle i ekonomice ZDE.