Nečekané nákupy oblečení jsou fajn

Zde je ovšem důležité neplést si nečekané nákupy s bezhlavými, zvláště v případě lidí, kteří si věci plánují.

Když se myšlenka jednoho člověka a energie druhého člověka spojí

Já jsem takto nedávno vyzvedávala maminku po jednom vyšetření a pár dní před tím jsem viděla výlohu jedné kamenné prodejny ve městě, kde maminka byla na vyšetření. A když jsem tehdy viděla tu výlohu s novou kolekcí oblečení, říkala jsem si, musím (chci) se sem v nějaké blízké době podívat, ale nějak jsem to vypustila z hlavy.

Když jsem maminku vyzvedávala po vyšetření, byla ve větší pohodě než si myslela, že bude a zvládly jsme pár pochůzek zahrnující úkony běžného života, které si ale příliš energie nevyžádaly a tak nějak jsme se obě shodly, že navštívíme ten obchod s tou zmíněnou výlohou a víte co? Byl to fajn čas, našly jsme tam mnoho pěkných i trendových kousků a udělaly si radost jejich koupí.

Osobně nehraji až tak na to, co je trendy, že bych to musela mít za každou cenu, jak se říká. Věc se mi musí líbit a padnout mi, a když je k tomu ještě trendy, je to bonus na víc a další důvod k mé radosti, že jsem něco takového sehnala a koupila si a následně díky tomu rozšířím svůj obsáhlý šatník.

Také se vám teď někdy takto krásně podařilo spojit více příjemných a užitečných činností během dne?

Zdroj úvodní fotografie: pixabay.com

Pokračujte ve čtení lifestylových článků ZDE.