Fashion Industry CZ

Fashion Industry CZ je informační web o módě. Přinášíme informace nejen o ději v módním průmyslu v Česku, ale i z území Evropy.

Vnímáme módní průmysl jako odvětví, jenž je součástí světa a jsou v něm lidé, kteří mají své potřeby, touhy a přání. Máme na paměti, že není podstatné, zda se jedná o firmy či koncové spotřebitele, protože za každou firmou stojí lidé a ti jsou současně i koncoví spotřebitelé. Tito mají ale rovněž své potřeby a přání související s jejich podnikáním, ale i jimi samotnými.

Jsme první a jediný český informační web o módě, který propojuje současně firmy z českého módního průmyslu mezi sebou a firmy s koncovými spotřebiteli (fanynky a fanoušky módy). Propojujeme rovněž firmy mezi sebou i firmy s koncovými spotřebiteli (fanynky a fanoušky módy) v rámci Evropy. Vize Fashion Industry CZ je být celosvětově známou značkou.

Fashion Industry CZ - logo

Fashion Industry CZ – logo

 

Fashion Industry CZ je ideální partner současně pro B2B i B2C marketingovou komunikaci

Fashion Industry CZ je ideální partner pro marketingovou komunikaci firem, které potřebují současně oslovit svojí propagací odbornou (firemní klienty) i laickou (koncové spotřebitele) veřejnost. Na Fashion Industry CZ můžete ale umístit i jen svoji prezentaci určenou firmám (do kategorie B2B novinky), ale také pouze svoji prezentaci určenou koncovým spotřebitelům (do kategorie Novinky z módy).

Respektujeme ale chvíle, kdy lidé z módního průmyslu rozdělují své potřeby na firemní a soukromé, a proto máme oddělené kategorie na webu. Kategorie B2B novinky je určená podnikatelům a firemním zákazníkům, najdou zde informace o ekonomice a dalších zajímavostech určených pro podnikatele a pracovníky ve vedoucích funkcích, možnost prezentovat své služby a produkty jiným firmám a kategorie Novinky z módy patří módním trendům, atd. a je vhodná pro prezentaci firem svých produktů koncovým spotřebitelům.

Na webu Fashion Industry CZ dále najdete:

Zakladatelka a majitelka Fashion Industry CZ

Zakladatelka a majitelka Fashion Industry CZ, Bc. Sandra Friebová, nechtěla vytvořit jen pouhý web, ale projekt, který bude z online prostoru mít přesah do offline prostoru, bude lidi spojovat, a také jim i pomáhat a dělat jim radost, stane se rovněž místem v online prostoru, kam se budou rádi vracet pro rady, tipy a inspiraci apod.

Sandra Friebová během svých pracovních aktivit v módním průmyslu, převážně v České republice, narážela na neexistující celistvost módního průmyslu a rozhodla se propojovat subjekty módního průmyslu a zlepšovat tak klima v českém módním průmyslu.

majitelka Fashion Industry CZ

majitelka Fashion Industry CZ

Pro informace o Sandřiném pohledu na život, v širší souvislosti a zapojením módy, sledujte stránku Sandra style na sociální síti Facebook.

Fashion Industry CZ a mediální podpora charitativních událostí

Uvědomujeme si, že ne všichni máme stejné možnosti a příležitosti během života, a proto podporujeme různé charitativní události spojené s tématem fashion. Pro informace o nějaké další i v zahraničí nás prosím kontaktujte.

Víme, že celý svět zcela změnit nedokážeme, ale zlepšujeme alespoň částečně situaci v okolí. Mediální podporujeme Ligu na ochranu zvířat ČR – místní organizaci Olomouc. Možná vás napadá, proč zrovna tuto organizaci? Zakladatelka Fashion Industry CZ v minulosti žila v Olomouci a má k tomuto městu dodnes blízko. Více o tomto tématu si můžete přečíst v článcích na našem blogu věnovaných chlupaté přítelkyni naší paní majitelky. Zmíněná fenka už tráví čas za duhovým mostem, jak se říká. Zemřela na vážnou nemoc.

Máte firmu, hledáte informace z oblasti B2B módy?

Navštivte na webu Fashion Industry CZ kategorii B2B novinky, kde si můžete přečíst ekonomické informace, zjistit, jaké jsou módní trendy, nabídky spolupráce, informace z oblasti ekologie a udržitelnosti, rozhovory s odborníky pro oblast B2B.

Spolupracujte s Fashion Industry CZ.

Kontaktujte nás zde.

Zajímáte se o módní průmysl, módní trendy a vše co souvisí s tématem móda?

Jako koncového spotřebitele vás jistě potěší, na webu Fashion Industry CZ, návštěva kategorie Novinky z módy, kde si můžete přečíst články o novinkách firem z módního průmyslu na různá témata, s módou související, také informace o módních trendech, informace o udržitelné módě, ale i novinky od malých firem, které mnohdy v médiích nedostanou žádný prostor. 

Připojte se k nám na sociálních sítích:

Firmy i koncové spotřebitele zaujmou následující kategorie na našem webu Fashion Industry CZ

Rozhovory, Módní události a Blog. V záložce Módní události naleznete pozvánky na trhy s módou, módní přehlídky, eventy, konference, veletrhy a další eventy, v této záložce nechybí reportáže z uvedených druhů eventů.

Fashion Industry CZ je partnerem nejen různých módních akcí v České republice, ale i zahraničí

Zjistěte, kdo je naším partnerem a jaké spolupráce a s kým máme za sebou? Navštivte kategorii Partneři.

Snahou Fashion Industry CZ je zlepšovat fungování módního průmyslu. Připojte se k nám a neváhejte nás kontaktovat.