Fashion Industry CZ

Fashion Industry CZ je informační web o módě, ekonomice a lifestyle. Přinášíme informace nejen o ději v módním průmyslu v Česku, ale i ze zahraničí, tedy nejen z území Evropy.

Přinášíme nevšední pohled na módní průmysl

Jsme první a jediný český informační web o módě, který propojuje současně firmy z módního průmyslu mezi sebou (B2B) a firmy s koncovými spotřebiteli (fanynky a fanoušky módy) (B2C). Vize Fashion Industry CZ je být celosvětově známou značkou.

Fashion Industry CZ - logo

Fashion Industry CZ – logo

 

Vnímáme módní průmysl jako odvětví, jenž je součástí světa a jsou v něm lidé, kteří mají své potřeby, touhy a přání, bez ohledu na to, zda jsou vlastníky firem, personálem firem či jen fanoušky módy. Zajímají nás firmy bez ohledu na jejich velikost či lokalitu, ve které působí. Proto u nás najdete i informace o módních přehlídkách také z menších měst.

 

Firmy = lidé

Máme na paměti, že za každou firmou stojí lidé a ti jsou současně i koncoví spotřebitelé. Vlastníci firem mají potřeby a přání jako podnikatelé, ale i jako lidé. I když je nějaká dáma majitelkou kamenné prodejny s obuví, například, tak pokud se připravuje na společenskou událost a potřebuje si koupit oděv, stává se konečnou zákaznicí.

 

Na webu Fashion Industry CZ najdete:

B2B novinkyInformace z oblasti ekonomiky, informace z B2B sféry módního průmyslu pro podnikatele

Databáze firem z módymalé i velké firmy jako jsou e – shopy, kamenné prodejny, výrobci, veletrhy atd.

Novinky z módyinformace pro koncové spotřebitele

Rozhovoryrozhovory s lidmi z módního průmyslu

Módní událostipozvánky na módní přehlídky, eventy, kalendář událostí, reportáže z událostí apod.

Bloginformace z oblasti lifestyle, články k zamyšlení, pro inspiraci apod.

 

Fashion Industry CZ je partnerem nejen různých módních událostí v České republice, ale i zahraničí

Rádi mediálně podporujeme odborné veletrhy, módní přehlídky, jakož i různé fashion eventy. Navštivte naši kategorii Partneři a zjistěte více.

 

Prezentujte na webu Fashion Industry CZ svoji firmu

Prezentujte na našem webu Fashion Industry CZ svoji firmu, její produkty či služby pro firmy nebo koncové spotřebitele, případně současně pro obě skupiny. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o možnostech.

 

Zakladatelka a majitelka webu Fashion Industry CZ

Kdo stojí za webem Fashion Industy CZ? Zakladatelka a majitelka webu Fashion Industry CZ, Bc. Sandra Friebová, chtěla vytvořit více než jen web, ale vytvořit a rozvíjet projekt, který bude z online prostoru mít přesah do offline prostoru, bude lidi spojovat, a také jim pomáhat a dělat jim radost, stane se rovněž místem v online prostoru, kam se budou lidé rádi vracet pro informace, inspiraci, tipy i rady apod.

Sandra Friebová během svých pracovních aktivit v módním průmyslu, převážně v České republice, narážela na neexistující celistvost módního průmyslu a rozhodla se propojovat subjekty módního průmyslu a zlepšovat tak klima v českém módním průmyslu.

majitelka Fashion Industry CZ

majitelka Fashion Industry CZ

 

 

Připojte se k nám na sociálních sítích:


Přihlaste se také k odběru našeho newsletteru.

Snahou Fashion Industry CZ je zlepšovat fungování módního průmyslu. Připojte se k nám. Pořádáte nějakou módní přehlídku, B2B veletrh, event či ekonomickou konferenci apod. nebo víte o někom, kdo podobnou událost pořádá, neváhejte nás kontaktovat.