Agentura Fatima oslavila své 30. výročí. Prostory Střední školy hotelové a služeb – Domov mládeže hostily báječnou slavnostní událost, 13. listopadu 2021 se zde konala oslava 30. výročí Agentury Fatima.

Hned na začátek nutno uznat, že akce byla nejen příjemná, ale i perfekně zorganizovaná, což ty, kteří znají majitele Agentury Fatima, Ing. Zdeňka Krče, nepřekvapí. Majitel Agentury Fatima vybral pro oslavu výborné místo, bylo možné zde pohodlně, přímo před budovou, zaparkovat. Ve zmíněné budově se událost konala v jednom patře, v dalším patře se konal raut, a když na přítomné hosty padla únava, mohli se přesunout do vyššího patra do jednoho z pokojů a tam i následně přenocovat, pokud si včas ubytování zamluvili.

Program oslavy byl velmi bohatý na pestrost a kvalitu účinkujících. Celý večer moderovala Iva Janálová, která má vlastní agenturu, ale příležitostně spolupracuje s Ing. Zdeňkem Krčem a pojí je dokonce i přátelství. První účinkující  byla Dona Michelle, která bravurně zahrála na housle.

Agentura Fatima oslavila své 30. výročí

Autor fotografie: Patrik Valášek

Vzhledem k tomu, že Ing. Zdeněk Krč je bývalý voják, rozhodl se vymyslet vystoupení několika členek ze souboru svých Elegantních dam ve vojenském oděvu, což hosty večera velmi potěšilo. Jednou z písní, která podtrhla vystoupení děvčat, byla známá Kaťuša. Dále nechybělo vystoupení známého a oceňovaného kouzelníka vystupujícího pod přezdívkou Magic Sebastian. Tento umělec se odětví kouzelnictví věnuje od svých 9let.

Vystoupila Emílie Řezáčová a zpívala píseň i od Andrea Bocelliho, mnohým přítomným vyskočila úžasem až takzvaná husí kůže na těle. Její hlas je neuvěřitelně obdivuhodný. Pěvecké vystoupení Řezáčové nebylo během narozeninového večera Agentury Fatima jediné, diváci se také dočkali hudební imitace Jiřího Korna a Freddieho Mercuryho (nejstarší žijící imitátor Peter Paul Pačut).

Velmi energické vystopení předvedla Taneční skupina NEFERTARI, skládající se z třech žen. Dámy oblékly kostýmy složené i z velmi výrazného barevného peří a tančily na rytmy brazilské samby.

Najít vhodná slova na vystoupení  a také samotnou osobu Boba Divílka není snadné. Tohoto člověka lze nazvat něco jako přírodním úkazem, případně alespoň minimálně velmi, ale opravdu velmi inspirativním člověkem. Kdo neví, o koho jde, jedná se o kulturistu, velmi úspěšného, mimochodem aktuálně je mu 76 let. Kdybyste viděli, jak rekordním tempem dělá kliky a ještě pouze na jedné ruce, pokud nejste vyloženě cvičební nadšenci, jistě byste se zastyděli a začali nad sebou vážně přemýšlet a chystali se konat změny vedoucí k častějším pohybovým aktivitám.

Agentura Fatima oslavila své 30. výročí

Autor fotografie: Patrik Valášek

Majitel Agentury Fatima pohostil přítomné hosty na bohatém a velmi chutném rautu složeném jak z teplého, tak studeného bufetu, nechyběly dezerty, jenž se doslova rozplývaly na jazyku. Po slavnostním společensko-kulturním programu se účinkující i přítomní hosté společně bavili na diskotéce, kde DJ pouštěl jak pomalé, tak rychlé songy.

Agentura Fatima oslavila své 30. výročí

Autor fotografie: Patrik Valášek

Nezbývá než popřát Agentuře Fatima minimálně dalších 30 let plných úspěchů a spokojených hostů.

Agentura Fatima oslavila své 30. výročí

Informace k této fotografii: zdroj archiv Sandry Friebové, na této fotografii je pan Ing. Zdeněk Krč, majitel Agentury Fatima s naší paní majitelkou Bc. Sandrou Friebovou

Autor úvodní fotografie: Patrik Valášek