Náš web Fashion Industry CZ slaví 3. narozeniny

Ano, je to tak, slavíme 3. narozeniny. Dnes jsou to 3 roky od doby kdy je tento web o módě, ekonomice a lifestyle Fashion Industry CZ veřejně spuštěný a pravidelně vám přináší novinky ze světa módy, ale i ekonomiky, která má na módní průmysl vliv, a také lifestyle, který často s módou jde ruku v ruce, i když to tak na první pohled nemusí vždy vypadat. Móda je součástí života nás všech, ale u každého jedince asi v jiné podobě a intenzitě.

Jsme web, který propojuje firmy a lidi v módním průmyslu a přináší informace ze světa móda, ekonomiky a lifestyle

Jsme web, který propojuje firmy a lidi v módním průmyslu a přináší informace ze světa móda, ekonomiky a lifestyle

Počet našich obchodních partnerů vzrůstá, staňte se dalším z nich

Jako majitelka webu Fashion Industry CZ mám obrovskou radost, že vás informace na webu zajímají a máte chuť spolupracovat, prezentovat sebe, své projekty, firmy, služby i produkty ostatním lidem a firmám z módního průmyslu, což se projevuje na vzrůstající návštěvnosti a rozšiřujícím se počtu obchodních partnerů, a to jak z Česka, tak i ze zahraničí.

Zatím s námi ještě nespolupracujete? Máte v souvislosti s možnostmi spolupráce s webem Fashion Industry CZ nějaké dotazy a zatím jste se nedostali k tomu nás s nimi kontaktovat? Neváhejte nám zavolat či napsat.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazem na spolupráci

Neváhejte nás kontaktovat s dotazem na spolupráci

Jsme vám k dispozici také na Facebooku, Instagramu a LinkedIn a budeme rádi, když nás budete sledovat. Víme, že mnoho lidí nás sleduje a ví o našich aktivitách, ale zatím nám nedali like. Patříte mezi ně? Za Váš like budeme rádi.

Web Fashion Industry CZ mediálně podporuje nejen české, ale i zahraniční módní eventy a odborné B2B veletrhy

Od začátku naší existence se snažíme mediálně podporovat nejen české události a veletrhy, ale i ty ze zahraničí a nejen z území Evropy.

Zakoupenou sukni jsem zakomponovala do svého outfitu pro první veletržní den srpnové edice 2023 veletrhů Styl a Kabo v Brně

Zakoupenou sukni z modrotisku na události ReFeshanda jsem zakomponovala do svého outfitu pro první veletržní den srpnové edice 2023 veletrhů Styl a Kabo v Brně. Tyto veletrhy jsou srdcovka. Zdroj fotografie: archiv Sandry Friebové

V letošním roce jsme mediálně opět podpořili módní eventy a veletrhy v Česku, jako například Svatební veletrh Pardubice, ReFashanda, veletrh Styl a Kabo, Kreativ apod. a některé spolupráce jsme rozšířili například s výstavištěm Černá louka v Ostravě o veletrh Svatba Ostrava. Ale také jsme navázali spolupráci se zahraničními veletrhy jako jsou Fast Textile v polské Varšavě, International Apparel and Textile fair v Dubaji, ale i Micam v Miláně apod. S radostí jsme opět byli mediálním partnerem veletrhu Eksposhoes v turecké Antalyi apod.

Spouštíme Databázi firem z módy

Každý projekt se vyvíjí. Stejně tak je tomu i u webu Fashion Industry CZ. Ke 3. roku naší existence spouštíme Databázi firem z módy. Je to nová kategorie na našem webu a naleznete ji ZDE. Více informací o Databázi firem z módy naleznete V TOMTO ČLÁNKU.

Staňte se součástí Databáze firem z módy na webu Fashion Industry CZ

Ať už s námi chcete navázat spolupráci a prezentovat své služby, produkty a firmu pouze ve článku, nebo chcete být i Vy se svojí firmou či společností součástí naší nově vznikající Databáze firem z módy, neváhejte nás kontaktovat.

Spolupracujte s námi

Spolupracujte s námi

U nás je samozřejmostí, že se zajímáme o Vaše potřeby a přání. Tudíž takové to, pošlete mi něco do e – mailu, až na výjimky nepraktikujeme, protože si vážíme času našeho, ale i Vašeho jako obchodních partnerů či potenciálních obchodních partnerů a nabízet něco, když nevíme, zda by to dávalo smysl ve vaší aktuální situaci (například spouštíte e – shop, tak vám bude vyhovovat jiná nabídka než pro firmu, která se potřebuje pouze připomenout apod.).

Tento přístup máme proto, abychom co nejvíce energie a času mohli věnovat smysluplným spolupracím s Vámi, našimi obchodními partnery, kterých si velmi vážíme. Konstruktivní komunikaci považujeme za zásadní pilíř dlouhodobé spokojené spolupráce.

Podílejte se na obsahu webu Fashion Industry CZ

Jste koncový uživatel, nechystáte se ani začít podnikat a existuje něco, co vám na našem webu chybí, například co se týká obsahu? Budeme rádi, když nás budete kontaktovat a sdělíte nám to.

Jste léta skvěle fungující společnost, ale chcete se připomenout odborné veřejnosti v kategorii B2B novinky nebo mít článek v kategorii Novinky z módy a v něm se připomenout svým stálým zákazníkům (sdílet následně článek na svých profilech a stránkách na sociálních sítích, možná i Vašem webu) a získat nové? Rádi se s Vámi dohodneme na spolupráci. Jsme otevření komunikaci.

Děkuji, že díky Vám, návštěvníkům mého webu Fashion Industry CZ, módním fanouškům i fanouškům a fanynkám mojí osoby, ale i obchodním partnerům je moje práce sice často hlavně časově náročná, ale znamená pro mě velkou radost i zábavu, protože můžu být užitečná v propojování firem, ale hlavně lidí, což mě velmi těší. A to nejen v online, ale hlavně offline prostoru, tedy v běžném životě. Vždy se snažím přemýšlet s přesahem a v zájmu mých obchodních partnerů.

-Budu se těšit na komunikaci a spolupráci s vámi, vaše Bc. Sandra Friebová, majitelka webu Fashion Industry CZ

-Budu se těšit na komunikaci a spolupráci s vámi, vaše Bc. Sandra Friebová, majitelka webu Fashion Industry CZ

Velmi si vážím dosavadních spoluprací, budu se snažit o Vaši spokojenost a věřit v následné pokračování spolupráce, ale jsem samozřejmě otevřená i navazování nových spoluprací. Vaše Bc. Sandra Friebová, majitelka webu Fashion Industry CZ

Autor všech neoznačených fotografií v tomto článku: Patrik Pavlačík

Pokračujte ve čtení článků ZDE.