Módní večer agentury MB Styl Fashion se tentorkát uskutečnil ve vánočním stylu – zkontrolovat názvy firem a celý text

Když se na jakékoliv události podílí šikovní a milí lidé se smyslem pro humor, je téměř jisté, že celá akce bude skvělá. Stejně tak tomu bylo i během módního večera ve vánočním stylu v ostravském hotelu Best Western Hotel Vista, kde se v sobotu 9. prosince 2023 konala Christmas – Fashion party agentury MB Styl Fashion Barbory Peschové.

Prezentaci vánočních modelů oblečení si modelky obzvláště užily

Prezentaci vánočních modelů oblečení si modelky obzvláště užily, foto: Pavel Rajdus

Módní večer přinesl příležitost prohlédnout si jak sportovní módu i s vánočními motivy, tak i dámské, pánské a dětské oděvy s vánočním designem, ale i společenské a svatební šaty. Vynést široké spektrum stylů oděvů dostaly nejen modelky, jak je zvykem, ale i pánové modelové, kteří se své role zhostili s nadšením a také děti, které byly velmi šikovné. Všichni prezentující si své role maximálně užívali. Atmosféru celé fashion show skvěle podtrhla báječně vybraná hudba, ať už vánoční či typově ideální pro prezentaci svatebních šatů apod.

Modelové byli z prezentace pánské vánoční módy nadšení, foto: Pavel Rajdus

Modelové byli z prezentace pánské vánoční módy nadšení, foto: Pavel Rajdus

Na módním večeru agentury MB Styl Fashion Barbory Peschové se prezentovala firma Takko Fashion, která byla založena už v roce 1982, móda z ostravského butiku Fashion by Kate Kateřiny Černákové, oděvy z firmy Luxusnipradlo.cz , dámská móda snad na každou příležitost Top trendy móda od paní Zdeňky Metelkové a svatební salon Belladona. Poslední zmíněný salon nabízí opravdu skvostné nevšední společenské modely v různých barvách, například černo – fialové šaty apod., ale i pánské obleky a oděvy pro malé družičky.

Prezentace svatební módy, foto: Pavel Rajdus

Prezentace svatební módy, foto: Pavel Rajdus

Svým hudebním vystoupením potěšil přítomné hosty, ale i účinkující Petr Tomeček, který zahrál na Panovu flétnu mimo jiné i skladbu Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarové.

Petr Tomeček při svém hudebním vystoupení, foto: Pavel Rajdus

Petr Tomeček při svém hudebním vystoupení, foto: Pavel Rajdus

V rámci večera přišlo také známé trio čert, anděl a mikuláš, které obdarovalo děti z řad modelek. Nádherný pohled byl také na taneční vystoupení Evy Afra Grambalové, jež všechny přítomné přeneslo do zemí orientu.

Taneční vystoupení Evy Afra Grambalové, foto: Pavel Rajdus

Taneční vystoupení Evy Afra Grambalové, foto: Pavel Rajdus

Už se začínáme těšit na další krásné události MB Styl Fashion Barbory Peschové, jimž nechybí styl a humor. Uskuteční se až příští rok, ale čas běží rychle. Sledujte nás, budeme vás včas informovat. Čas si můžete zpříjemnit čtením dalších článků o módním dění nejen v naší kategorii Módní události, ale i v kategorii Novinky z módy atd.

Chcete být součástí událostí agentury MB Styl Fashion Barbory Peschové? Kontaktujte Barboru Peschovou na Facebooku.

Autor úvodní fotografie: Klára Krečmerová

Pokračujte ve čtení článků o dění v módním průmyslu ZDE.