Butik SiluetSi, nabízející exkluzivní dámské spodní prádlo, slavnostně otevřel

Když jsem od paní majitelky Silvie Skalické dostala pozvání do Brna na slavnostní otevření jejího butiku, v termínu 14. září 2022, s nabídkou exkluzivního dámského spodního prádla SiluetSi, měla jsem radost a s potěšením jsem jej přijala. To jsem ještě ani netušila, jak moc si rozšířím obzory (o módu se zajímám, ale stále je, co se učit) a jak je v butiku příjemná atmosféra, pestrá nabídka střihů, barev i značek spodního prádla a hlavně milá paní majitelka, která je opravdu odbornice.

Slavnostnímu otevření butiku SiluetSi nechyběla uvolněná a přátelská atmosféra, kde se sešly ženy, které o sebe rády pečují. Společně jsme mimo jiné popřály butiku i jeho majitelce hodně štěstí a probíraly nejrůznější oblíbená ženská témata.

Popřát majitelce butiku se spodním prádlem SiluetSi Silvii Skalické (uprostřed) přišly majitelka Fashion Industry CZ (zleva) a majitelka Boutique Matýsek (vpravo)

Popřát majitelce butiku se spodním prádlem SiluetSi Silvii Skalické (uprostřed) přišly i majitelka Fashion Industry CZ (zleva) a majitelka Boutique Matýsek (vpravo)

Butik SiluetSi má příjemnou atmosféru

Už při příchodu z ulice do butiku SiluetSi cítíte tu příjemnou atmosféru, která z něj sálá až ven. Když vstoupíte dovnitř do kamenné prodejny s nabídkou exkluzivního dámského spodního prádla SiluetSi, vidíte nejen krásný prostor sladěný i s doplňky do jemných tónů starorůžové barvy, které skvěle doplňují a podtrhují prezentovanou nabídku luxusního dámského spodního prádla, ale i samotné spodní prádlo, ať už podprsenky či formovací spodní prádlo a další.

Butik SiluetSi v Brně nabízí nádherné dámské spodní prádlo

Butik SiluetSi v Brně nabízí nádherné dámské spodní prádlo

Prostory celého butiku SiluetSi jsou velmi vzdušné a disponují elegantním osvětlením. Paní majitelka butiku SiluetSi, Silvie Skalická, při jeho zařizování kladla pohodlí zákaznic na první místo, čemuž odpovídá výsledná podoba těchto prodejních prostor. Například běžné místo jakým je obvykle zkoušecí kabinka, je v SiluetSi velmi variabilním prostorem.

Když například přijdou nakupovat dvě kamarádky, mohou si ze dvou kabinek díky elegantnímu závěsu vytvořit jednu prostornou a užít si nákupy společně. Přijdou – li dvě stydlivější kamarádky, může každá z nich díky variabilitě předělovacího závěsu získat chtěné soukromí.

Důkaz místo prázdných slov, aneb zájem o zákaznice v SiluetSi je patrný

Podle tohoto hesla přistupuje Silvie Skalická k provozování svého butiku SiluetSi s exkluzivním dámským spodním prádlem.

Pro každou zákaznici nabízíme službu registrace, kdy na její jméno, nebo na jméno jaké si bude přát, ale bude si ho pamatovat ;), budeme mít uložené její velikosti, jednotlivé nákupy a eventuálně i její přání. Ušetří se tím spousta energie a času všem. Zákaznice nemusí nikde schovávat paragon (máme ho v její kartě), při dalším nákupu nám nemusí složitě vysvětlovat, že ta zelná podprsenka byla skvělá a že by ráda něco podobného, ale mi se koukneme a vidíme, co to bylo za zboží. A nakonec, pokud by ji někdo blízký chtěl překvapit nějakým dárečkem, máme díky zapsaným přáním možnost dotyčného nasměrovat ke zboží, které se bude líbit a hlavně bude sedět. A to je myslím k nezaplacení J. Pokud nám zákaznice řekne svoje datum narození a nějaký kontakt na ni, bude mít u nás v měsíci, kdy se narodila 10-15% slevu“, říká Silvie Skalická, majitelka SiluetSi.

Spodní prádlo může překvapit

To se při návštěvě butiku SiluetSi během slavnostního otevření stalo mě. Protože si ráda rozšiřuji obzory, nejen v módě a ráda si věci tzv. vyzkouším na vlastní kůži, rozhodla jsem se, že se s důvěrou svěřím do rukou paní majitelce butiku SiluetSi a se zájmem vyzkouším podprsenky, které nabízí v mém obvodu a velikosti košíčků. Tušila jsem, že to bude výzva, protože mám obvod 65 cm a obvykle to bývá oříšek, v SiluetSi to bylo ale jinak.

Paní Skalická ve svém butiku SiluetSi vám pomůže vybrat spodní prádlo, které vám sedne a budete se v něm cítit skvěle

Paní Skalická ve svém butiku SiluetSi vám pomůže vybrat spodní prádlo, které vám sedne a budete se v něm cítit skvěle

Celý proces započal odborným měřením paní majitelky. Tento je součástí odborného bra fittingu, který je součástí odborného přístupu v procesu prodeje podprsenek.

Majitelka SiluetSi a majitelka Fashion Industry CZ ukazují, jak krásně sedí kvalitní podprsenka

Majitelka SiluetSi (vlevo) a majitelka Fashion Industry CZ ukazují, jak krásně sedí kvalitní podprsenka

Ano, vyzkoušela jsem ve své velikosti, případně alternativě obvodu 70 cm jak klasické černé podprsenky, které mají ovšem ale jiskru, tak i podprsenky s push – up efektem, exkluzivní podprsenku v barvě černé se zelenou krajkovou výšivkou od Lise Charmel, ale i sportovní podprsenky.

Krajkové podprsenky, když velikostně sednou, jsou obvykle nádherné, to překvapení není, stejně tomu tak bylo i v SiluetSi, i když subjektivně chci dodat, že některé se mi líbily více než jiné. Překvapením ale byla pro mě podprsenka bezkosticová sportovní od značky Anita v béžové barvě. Když mi ji paní Skalická pomáhala oblékat, trošku jsem na ni udiveně koukala, tato dáma, ale ví, co dělá, což se ukázalo za chvíli.

Majitelka SiluetSi (Silvie Skalická) svojí práci rozumí. Ona zmíněná podprsenka je na Sandře Friebové (vpravo)

Majitelka SiluetSi (Silvie Skalická) svojí práci rozumí. Onu zmíněnou podprsenku výše oblékla Sandra Friebová (vpravo) a byla mile překvapena.

Tato podprsenka na ramínku nevypadá až tak nádherně jako ty krajkové skvosty, kterým my ženy upřednostňující ženský typ oděvů fandíme, ale je skvělá, pevná, perfektně sedne a na těle oblečená je opravdu pěkná. Od teď nejdříve vyzkouším a až pak dám na svůj pocit a budu komentovat.

Butik SiluetSi se nachází nedaleko centra města Brno

Obchod se nachází blízko středu města Brno, díky čemuž je dostupný i pro lidi, kteří rádi chodí pěšky, přijet do něj je možné tramvají nebo autem. Otevřeno bude od pondělí do pátku od 10 do 18:00 hodin. Několik metrů od butiku SiluetSi začíná 3. parkovací zóna, což znamená, že hodina parkování je zdarma. Nedaleko se nachází Lužánecký park, který vybízí k příjemným procházkám.

Butik se spodním prádlem SiluetSi má i krásný vstup z ulice

Butik se spodním prádlem SiluetSi má i krásný vstup z ulice

A co dodat na závěr?

Přejeme SiluetSi i jeho majitelce hodně štěstí! Už teď se můžete na našem informačním webu o módě Fashion Industry CZ těšit na článek o pestré nabídce exluzivního spodního dámského prádla, ale i služeb, které vedou k pohodlí při jeho výběru.

Získejte o butiku se spodním prádlem SiluetSi v Brně více informací ZDE.

O aktuálním dění v módním průmyslu najdete informace ZDE.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Jedná se o inzerci.