Legendární veletrh FOR BEAUTY opět v plné kráse

Další úžasná edice veletrhu FOR BEAUTY se konala v termínu 7. a 8. října 2022 na výstavišti v pražských Letňanech. Program byl nabitý a výstaviště PVA EXPO PRAHA bylo zaplněno nadšenými návštěvníky.

Bohatý program v průběhu pátku i soboty nabídl spoustu novinek, hudebních vystoupení a především módních přehlídek. Ty byly doslova velkolepé. Na módních molech se představily modely věhlasných módních návrhářů, jako jsou Jiří Moravec z Atelieru Moravec nebo česká návrhářka Debbie  Brown. Diváci na molech mohli vidět i sportovní modely značky Gymio v čele s Janou Marvanovou.

Na veletrhu FOR BEAUTY nechyběla módní přehlídka Ateliéru Moravec

Na veletrhu FOR BEAUTY nechyběla módní přehlídka Ateliéru Moravec

Avšak módní přehlídka nebyla jen o oblečení. Modelové a modelky tentokrát na pódiu předvedli i neodmyslitelné módní doplňky – luxusní sluneční i dioptrické brýle, které pro přehlídku poskytla Jana Slavíková z Optika Slavíková.

Bohatý program veletrhu FOR BEAUTY

Celý program byl doplněný řadou zajímavých rozhovorů s vítězi soutěže Muž roku či Bárou Mottlovou. Novinkou na letošním veletrhu byl i ayurvédský lékař Matias Kaur, který se snažil návštěvníkům přiblížit souvislosti mezi krásou a zdravou stravou. V takto nabitém programu, jehož částí provázel známý český stylista Kája Pavlíček, diváci mohli shlédnout i živá hudební vystoupení v podání Dáši Zázvurkové a Yanny.

Částí programu veletrhu FOR BEAUTY provázel Kája Pavlíček

Částí programu veletrhu FOR BEAUTY provázel Kája Pavlíček

Letošní veletrh se povedl nad očekávání, opět měl něco navíc a vy už se teď můžete těšit na další jarní FOR BEAUTY, který zase něčím překvapí a zase se pomyslná laťka posune o něco výš.

Zdroj fotografií: archiv veletrhu FOR BEAUTY

Více informací o veletrhu FOR BEAUTY najdete na jeho webu.

Další informace o fashion eventech naleznete v naší kategorii Módní události.