Mladá 18 letá modelka Zuzanna Balonek bude reprezentovat Polsko na světové soutěži krásy Miss Tourism World v Číně

 

Díky spolupráci s agenturou Black&White Productions vám dnes přinášíme rozhovor se Zuzannou Balonek, která bude reprezentovat Polsko na celosvětové soutěži Miss Tourism World v Číně. Majitelka agentury Kateřina Ficelová vlastní licence pro výběr a delegování missek pro světovou soutěž krásy, které budou reprezentovat Slovensko, Česko, Polsko a Maďarsko na Miss Tourism World 2023 v Číně.

 

Proč si se rozhodla stát se modelkou a co tě k tomu vedlo?

Vždy mě zajímala móda a možnost vyjádření se prostřednictvím oblečení. Rozhodla jsem se vyzkoušet svět modelingu a soutěží Miss, abych získala zkušenosti. Už v dětství jsem také ráda sledovala televizní pořady související Miss a zůstalo mi to.

Inspirovalo mě, že díky modelingu a soutěžím krásy mohu cestovat po světě, poznávat nové kultury, lidi a spolupracovat s talentovanými módními návrháři. Miluji, jak mi móda umožňuje vyjádřit se a přenést se do různých světů a stylů.

Co považuješ na modelingu za náročné?

Je těžké neustále udržovat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Zuzanna Balonek je nadšená z možnosti v modelingu účastnit se kreativních projektů

Zuzanna Balonek je nadšená z možnosti v modelingu účastnit se kreativních projektů

Co tě překvapilo ve světě modelingu?

Překvapila mě náročnost práce, ale těší mě možnost potkat mnoho zajímavých lidí a poznat velké množství kreativních projektů.

Co máš na sobě sama ráda?

Oceňuji své odhodlání a schopnost přizpůsobit se různým stylům a požadavkům módního průmyslu.

Co chceš v životě zlepšit a máš nějaký zlozvyk?

Chtěla bych zapracovat na svých dovednostech zvládání stresu a více dbát na zdravý životní styl. A musím přiznat, že jednou z mých chyb je někdy až přílišná perfekcionistická pozornost k detailům.

Co ráda děláš ve svém volném čase?

Ve volném čase ráda cestuji, tancuji a věnuji se různým charitativním aktivitám.

Jak vypadá tvoje péče o sebe?

O svoji fyzickou kondici pečuji pravidelným cvičením a zdravou stravou a také se věnuji péči o pleť a vlasy.

Zuzanna Balonek ve volném čase také ráda cestuje

Zuzanna Balonek ve volném čase také ráda cestuje

Co by sis na sebe nikdy neoblékla a proč?

Nenosila bych něco, co by porušovalo moje přesvědčení nebo hodnoty, i kdyby to bylo módní.

Jaký byl největší trapas, který jsi zažila?

Největší trapas jsem zažila na první velké módní přehlídce během Bridal Fashion Weeku, kdy jsem měla prezentovat svatební šaty od známého polského návrháře a byla jsem hodně ve stresu.

Za co jsi v životě nejvíce vděčná?

Jsem vděčná za podporu od mojí rodiny a přátel, kteří mi pomohli dosáhnout toho, co nyní mám.

Zuzanna Balonek je svým blízkým vděčná za podporu

Zuzanna Balonek je svým blízkým vděčná za podporu

Jaké jsou tvoje plány do blízké budoucnosti?

Právě se připravuji na celosvětovou soutěž Miss Tourism World. Už 4.12.2023 odlétám i se Slovenskou reprezentantkou, Laurou Majerčákovou do Číny, díky agenturě Black&White Produstions, která mě vybrala na tuto soutěž.

Po návratu mám plány pokračovat v modelingové kariéře, účastnit se mezinárodních módních přehlídek a získávat nové zkušenosti.

Jak se připravuješ na soutěž?

Přípravám věnuji téměř každý den, připravuji se na všechny disciplíny, které mě budou čekat. Sháním poslední věci na oblečení. Všechno si pomalu shromažďuji v pokoji a už toho začíná být řádná spousta. Kufry, šaty, národní kostým, boty, kosmetika, dárky pro všechny dívky, i dar na charitativní aukci. Finálové šaty jsem navrhovala já s mámou, další šaty jsem obdržela od návrhářky Diana Walkiewicz DeVu a ze salónu Dorota Wróbel Fasson. Národní kostým budu mít krakovský, tradiční polský lidový kostým, charakteristický pro region kde žiji.

Na talentovou show, která je součástí finálového večera, jsem připravila latinské společenské tance, typu samba. Poprvé jsem stála na tanečním pódiu, když mi byly pouhé 3 roky. Tancuji s různé styly tance, tak věřím, že tato disciplína bude úspěšná.

 

Děkuji za rozhovor.

 

O Zuzanně Balonek: 18 letá Zuzanna Balonek pochází ze Zatoru v Malopolském vojvodství. Navštěvuje Střední zdravotnickou školu. Její záluby jsou, tanec, zpěv, herectví, malování, také ráda sportuje, miluje cestování a dlouhé procházky se svým psem.

Foto: Archiv Zuzanny Balonek

Pokračujte ve čtení zajímavých článků ZDE.