Světová soutěž krásy má svoji vítězku! Česká kráska Karolína Gorylová získala titul Miss Tourism World 2023!

24letá kráska Karolína Gorylová z Českého Těšína vyhrála soutěž krásy Miss Tourism World 2023 v Číně.

Karolína Gorylová v Číně vyhrála soutěž krásy

Karolína Gorylová v Číně vyhrála soutěž krásy Miss Tourism World 2023

Karolína se nám svěřila se zážitky a zkušenostmi z Číny

V Číně jsem zažila neuvěřitelné dobrodružství, které mě zásadně obohatilo. Byla jsem totiž účastnicí světové soutěže Miss Tourism World, která se konala v Číně. Příprava na tuto soutěž trvala 14 dní a během této doby jsme se s ostatními soutěžícími vydávali poznávat místní kulturu a tradice a navštívili jsme spoustu zajímavých atrakcí. Mohli jsme vyzkoušet  i tradiční Kung-Fu. Poznali jsme město Sheshancun a bylo kouzelné, jak skvělí lidé nás doprovázeli. Naučili jsme se o místní kultuře, tradiční výrobě čínského čaje nebo přesování pudru, dodala Karolína.

Karolína Gorylová

Karolína Gorylová

Během finálového večera, jsme se představili v plavkách, ve večerních šatech, v národních kostýmech a volných disciplínách.

Karolíně Gorylové pomohli v její cestě k vítězství i návrháři atd.

Moji disciplínou byl contemporary tanec, který jsem nacvičovala s neuvěřitelnou podporou a vedením Kataríny Polachové ve studiu Motýlek. Díky jejímu talentu a trpělivosti jsem se cítila připravená a sebejistá, když jsem vystupovala před očima poroty a publika. Vystoupení ve finále bylo pro mě opravdovým vrcholem celé soutěže. Mít příležitost předvést svůj talent na tak prestižním a mezinárodním pódiu bylo něco, co jsem si dlouho přála. A být vybrána do top 6 ze všech talentů, které byly předvedeny, mě naplnilo obrovskou radostí a hrdostí.

A nakonec to všechno stálo za to, protože jsem se stala vítězkou soutěže Miss Tourism World 2023 a odvezla si z Číny krásný titul. Tato zkušenost mi přinesla nejen nové znalosti a dovednosti, ale také mi otevřela oči pro krásy a bohatství místní kultury.

Jsem nesmírně vděčná za tuto příležitost paní Kataríně Ficelové z agentury Black&White_productions a za všechny nové zážitky, které jsem díky této soutěži získala. Doufám, že se mi podaří tyto zkušenosti využít v budoucnosti a přinést tak něco pozitivního do světa cestovního ruchu. Ať už se budu věnovat modelingové kariéře, nebo se pustím do podnikání v turistickém odvětví, jsem přesvědčená, že mi toto vítězství poskytlo pevný základ pro úspěšnou budoucnost.

Karolína Gorylová je vděčná za účast a výhru v soutěži

Karolína Gorylová je vděčná za účast a výhru v soutěži Miss Tourism World 2023 v Číně

O garderobu pro Karolínu se postarali fashion designerka Šárka Ordošová a Christian Koehlerta. Národní kostým České republiky představuje národní klenot, český granát. Český granát je malý drahokam červený jako krev, plný tajemství, vášně a magických účinků. Je to jedinečný drahokam, který nikde jinde nenajdnete. Tento zajímavý kostým jí poskytla designérka Maria Ilinceva – Craft explosions.

Karolína Gorylová v šatech od módní návrhářky Šárky Ordošové

Karolína Gorylová v šatech od módní návrhářky Šárky Ordošové

Karolínu Gorylovou na světovou soutěž delegovala národní ředitelka soutěže Katarína Ficelová, majitelka slovenské agentury Black&White Productions, která vlastní licenci na výběr a delegování královen krásy, které reprezentují Slovensko, Českou republiku, Polsko a Maďarsko na Miss Tourism World v Číně.

Modelky této agentury ve světě dosahují velkých úspěchů a mnohdy se umísťují iv první trojce. Ani teď tomu nebylo jinak, všechny její čtyři dívky získaly titul. Laura Majerčáková Slovakia Top 10, Dominika Árky Hungary Top 10, Zuzanna Balonek Polsko Top 5. A nakonec titul Miss Tourism World 2023 získala Češka Karolína Gorylová, která se stala absolutní vítězkou.

Zdroj informací: Katarína Ficelová

Foto archiv Miss Tourism World, Black&White Productions, Karolina Gorylová

Pokračujte ve čtení dalších zajímavých článků o módním dění, ekonomice a lifestyle ZDE.