Kornit Digital se představuje

Jsme rádi, že se společnost Kornit Digital, která byla jedním z vystavovatelů na odborném B2B veletrhu Fast Textile ve Varšavě v listopadu 2023, jehož jsme byli poprvé mediálním partnerem, rozhodla prezentovat na našem webu o módě, ekonomice a lifestyle Fashion Industry CZ.

O Kornit Digital

Kornit Digital byla založena v roce 2002 a v roce 2015 se stala veřejně obchodovanou společností (NASDAQ: KRNT). Společnost Kornit, která zpočátku poskytovala digitální dekorační systémy přímo na oděv, se v roce 2012 rozšířila na dekoraci roll-to-roll/direct-to-fabric. softwarové funkce sloužící vizi vybudování globální platformy pro udržitelné plnění na vyžádání v oblasti textilu, módy, sportovní oblečení, domácí dekorace, doplňky a další aplikace bez omezení na grafiku látek, kvalitu, odolnost nebo všestrannost – skutečné výrobní řešení řízené poptávkou v reálném čase, bez odpadu ze skladu a škodlivých ekologických praktik a vedlejších produktů.

Kornit Digital (NASDAQ: KRNT) je světovým lídrem na trhu udržitelné digitální módy a textilních technologií na zakázku. Společnost vytváří operační systém pro módu s komplexními řešeními včetně systémů digitálního tisku, inkoustů, spotřebního materiálu a celého globálního ekosystému, který řídí pracovní tok a plnění. Kornit Digital se sídlem v Izraeli a kancelářemi v USA, Evropě a Asii a Tichomoří slouží zákazníkům ve více než 100 zemích a teritoriích po celém světě.

Kornit nabízí širokou škálu udržitelných digitálních dekoračních systémů na vyžádání pro aplikace přímo na oděv nebo z role na roli/přímo na tkaninu. Mezi nejnovější řešení patří:

Kornit Atlas MAX – Nový standard kvality pro velkoobjemovou, udržitelnou výrobu přímo na oděv na vyžádání, Kornit Atlas MAX umožňuje uživatelům dosahovat vynikajících, konzistentních výsledků na vyžádání, jak to vyžadují přední značky; vytvořit jednoduchý proces s robustním průmyslovým systémem; získat konkurenční výhodu a nabídnout širší sadu vylepšených schopností, včetně 3D dekorací Kornit XDi; a zvýšit produktivitu při současném snížení celkových nákladů na vlastnictví. (brožura včetně technických specifikací)

Kornit Atlas Max

Kornit Atlas MAX

Kornit Atlas MAX POLY – Nový standard kvality pro velkoobjemové, na vyžádání, udržitelné polyesterové dekorace přímo na oděv, Kornit Atlas MAX POLY odstraňuje technologické překážky pro transformaci udržitelných polyesterových dekorací a funkčnosti na vyžádání a umožňuje uživatelům odemknout nové možnosti barev a designu. s konzistentními výsledky. vynikající pocit z ruky a odolné tisky při minimalizaci migrace barviva; aby byly krátké série ziskové s vysokou propustností, větší automatizací a jednostupňovým výrobním procesem; poskytují širokou škálu aplikací a návrhů včetně fotorealistických obrázků, neonových návrhů a 3D efektů, podporujících širokou škálu polyesterových směsí a typů; a rozšířit svou produktovou řadu, aby vytvořila nové obchodní vztahy a ziskové příležitosti a zůstala agilní, aby se přizpůsobila měnící se dynamice trhu. (brožura včetně technických specifikací)

Kornit Atlas MAX POLY

Kornit Atlas MAX POLY

Kornit Presto (S) MAX – Presto MAX využívá pokročilou technologii MAX společnosti Kornit k plnému vlastnictví procesu přímého tisku na textil na vyžádání, zefektivňuje výrobu a předefinuje ji pomocí udržitelného procesu s certifikací GOTS, ECO Passport a BlueSign® pro snížení spotřeby vody, energie a GhG; splňující nejvyšší standardy kvality náročných značek; zjednodušení výroby bez nutnosti předběžného nebo následného ošetření nebo nátěru; výroba pro všechny trhy a dosahování vynikajících výsledků na více typech tkanin s jedním systémem; a zvyšování podílu na trhu s inovativními aplikacemi a obchodními modely. (brožura včetně technických specifikací)

Kornit Presto (S) MAX

Kornit Presto (S) MAX

Kornit Apollo – Kornit Apollo, který byl poprvé představen na ITMA 2023 Milna, je postaven na osvědčené technologii Kornit MAX a je nejkomplexnějším a nejefektivnějším jednokrokovým řešením pro zdobení oděvů near-shore v krátkých a středních výrobních sériích. Systém, který přináší digitální hromadnou výrobu do hlavního proudu, umožňuje zákazníkům vyhnout se rizikům složitých dodavatelských řetězců a nabízí bezkonkurenční rychlost a agilitu v digitální dekoraci – navrženou od základu pro zdobení až 400 jedinečných oděvů za hodinu. Automatizované nakládání a vyjímání, integrované chytré vytvrzování a přizpůsobení typu inline oděvu poskytují vyšší výkon a nižší pracnost pro optimalizovanou ziskovost.

Kornit Apollo

Kornit Apollo

KornitX Global Fulfillment Network – Naše globální síť certifikovaných partnerů pro plnění na vyžádání spojuje značky s vysoce kvalitní, lokalizovanou globální výrobou schopnou poskytovat vysoce flexibilní kapacitu; nejlepší zážitek z online nakupování ve své třídě; a vynikající udržitelnost životního prostředí. S minimálními počátečními investicemi značky (a aspirující značky) rozšiřují svůj globální dosah a rozsah tím, že oslovují spotřebitele tam, kde žijí, a rychle dodávají konzistentní, nekompromisní a vysoce kvalitní kusy – digitální dodavatelský řetězec bez složité logistiky.

Globálně má Kornit Digital více než 1000 zákazníků ve více než 100 zemích

Amerika je největší instalační základnou Kornit Digital, následuje EMEA a poté Asie a Tichomoří. Neustále se snaží rozšiřovat svůj dosah, což Kornitu pomůže dosáhnout jeho vize dosáhnout skutečně globálního řešení pro lokalizované plnění – umožňující návrhářům, značkám a maloobchodníkům vyrábět své oděvy co nejblíže konečnému spotřebiteli, eliminovat čas a riziko přepravy odpadu spojené s rozrůstajícími se nadnárodními dodavatelskými řetězci.

Prezentace na veletrzích po celém světě

Firma vystavuje na průmyslových akcích po celém světě, kromě toho, že pořádá nepřetržitou sérii akcí v Kornitu, partnerských a zákaznických místech sloužících všem regionům. Byla hlavní vystavovatelkou na ITMA 2023 Milán a často navštěvuje výstavy jako FESPA a drupa.

Kornit Digital spolupracuje s nejrůznějšími firmami v mnoha zemích po celém světě

Kornit Digital spolupracuje s nejrůznějšími firmami v mnoha zemích po celém světě

TISK United Expo, která se koná každý podzim ve Spojených státech, je jednou z jejích největších akcí. Hostil řadu akcí Kornit Fashion Week v Tel Avivu, Londýně a Los Angeles, které demonstrovaly významnou hodnotu navrhování, výroby a marketingu vysoce módního oblečení (a domácích dekorací) výhradně prostřednictvím portfolia udržitelných digitálních řešení Kornit. Zde je profil jedné nedávné demo/vzdělávací akce, kterou pořádali ve svém EMEA Experience Center v Düsseldorfu.

Věnujme pozornost udržitelnosti, je zásadním tématem pro dobrou budoucnost

Věnujme pozornost udržitelnosti, je zásadním tématem pro dobrou budoucnost

Kornit Digital spolupracuje s firmami v České republice a na Slovensku

Kornit úspěšně zvládl instalaci jednotek v českém a slovenském regionu. Nejen z předního portfolia DTG, ale také zákazníci, kteří si vybírají svou technologii R2R od jejího počátku. Nová platforma Apollo umožňuje úspěšné společnosti Kornit Digital získat další zájem na trhu zejména mezi poskytovateli sítotiskových služeb.

Model Kornit Apolo vzbuzuje pozornost u poskytovatelů sítotiskových služeb

Model Kornit Apolo vzbuzuje pozornost u poskytovatelů sítotiskových služeb

Odvážná cesta do budoucnosti

Pokud jde o finance, odkázala bych vás na Investor Relations page . V opačném případě je cílem pokračovat v budování globálního ekosystému inovativních technologických partnerů, podporovatelů v průmyslových médiích a myšlenkovém vedoucím prostoru a prosperujících zákazníků výrobců a značek po celém světě, aby společně naplnili vizi Kornit učinit výrobu textilu a oděvů čistší a další. responzivní, odpovědnější hráč na světové scéně, který uvolňuje sílu představivosti a elektronického obchodování s nekompromisními aplikacemi, které tvůrcům, producentům a spotřebitelům umožňují skutečně lepší zážitky.

Viz také:

Příběh úspěchu zákazníka Hype (Velká Británie) odvádí dobrou práci při demonstraci naší nabídky hodnot pro rostoucí značky.

Staňte se dalším spokojeným obchodním partnerem Kornit Digital, kontaktovat je můžete ZDE.

Zdroj všech fotografií v tomto článku: archiv Kornit Digital

Informace k článku: jedná se o inzerci

Pokračujte ve čtení článků o B2B ZDE.