Výstava ŽENA + JARO v Pardubicích – aneb co v obchodech nenajdete !

A je tu jaro! Chcete koupit něco hezkého na sebe? Zajímá Vás přírodní kosmetika či originální šperky a dekorace? Rozhodli jste se konečně zhubnout, změnit image či se dozvědět, co je automatická kresba a zúčastnit se workshopu? Zveme vás ve čtvrtek 21. a v pátek 22. března od 10.00. do 18.00 hod. do Domu techniky Pardubice, který se nachází vedle divadla, na tradiční východočeskou výstavu  ŽENA + JARO aktivně 2024.

Na co se můžete těšit na prodejní výstavě Žena + jaro?

Na 50 firem z celé republiky se sortimentem módních oděvů, kreativních doplňků, dekorací, šperků, kosmetiky i výrobků zdravého životního stylu.  Čeká Vás bohatý doprovodný program –   odborné přednášky a workshopy po celé 2 dny – mezi zajímavá přednášky patří např. mateřská síla v nás, jak žít bez stresu, posílení imunity , jídelníček a věk, jak sestavit šatník pro plnoštíhlé ženy, ale i jak se zbavit přetížení, relaxace při hudbě či jak si vytvořit prostor pro sebe.

Výstava ŽENA + JARO v Pardubicích - aneb co v obchodech nenajdete !

doprovodny-program-zena-JARO24-A4.cdr

Jistě zaujmou i ukázky péče o pleť a líčení, výživová poradna, ale i témata psychologie či podpoření zdraví..Přijďte podpořit české výrobce, levně nakoupit a dobře se pobavit!

Vstup na výstavu i doprovodný program je ZDARMA. Více informací zde: www.dtpce.cz   a +420   770 623 217.

Zdroj informací a grafiky: archiv Výstavy Žena a jaro

Další zajímavosti ze světa módy, ekonomiky a lifestyle naleznete ZDE.