V Ostravě, v prostorách Fórum Nová Karolina a Trojhalí Karolina, se měla konat v termínu od 20. do 22. listopadu přehlídka užitého umění, architektury a zejména autorské tvorby produktového a interiérového designu od tvůrců a značek z Česka, Slovenska a Polska. Organizátoři se rozhodli tuto akci přesunout na rok 2021 a prozatím s fanoušky akce komunikují například na sociální síti Facebook.

Meat Design je první prodejní přehlídka designu v Ostravě, festival plný inspirace a nápadů v oblasti výše uvedených. Tato událost přináší příběh věcí a lidí, kteří za těmito stojí. Je to třídenní akce plná špičkového designu, inspirace, talentu a setkávání s designéry. Součástí události měl být doprovodný program s přednáškami, workshopy, projekce, zábavy pro celou rodinu, animační program či párty s tvůrci.

Mezi vystavujícími přihlášenými pro rok 2020 z oblasti módy a šperku byli MUXU (autorská móda z Ostravy pro muže i ženy), We are ferdinand (úžasné barevné ponožky), TY IDENTITY (prostor s prodejní platformou pro vybrané designéry, návrháře, grafiky a autory originální současné tvorby různých identit, který zaujme jak ženy, děti, tak i muže), SYN V POHYBU (značka nabízející sportovní oblečení, které je inspirované pohybem).

Dále měli zájem se prezentovat na Meat Design 2020 Bagind (značka tvořící kožené batohy a část z výtěžku prodeje věnuje na charitativní účely), yo_soy (šperk), Pompos (háčkované čepice, čelenky), LA LUTE WEAR (nadčasové pletené svetry a doplňky), Oneday (autorské oblečení vhodné na každý den), Emfashion (oblečení upřednostňující pohodlí), City Folklore (oblečení), Česká síťovka, Tkalcovna Kubák, Merino.Live (oděvy z merino vlny), KALEO (šperky z betonu), Nikola Zezulová (značka oblečení módní návrhářky Nikoly Zezulové), No!Madame, Ananasana, Taszen Taszen, PBG, Režná, Knit Knit, Brokat, VERVER a další.

Autor úvodní fotografie: pixabay.com (zdarma)

Přidejte se k nám a šiřte povědomí o této úžasné akci a šikovných designérech, sdílejte tento článek.