Módní přehlídky a bohatý doprovodný program zpět na veletrhu Styl a Kabo

Na odborné B2B veletrhy Styl a Kabo, které uskutečnily v termínu od 20. do 22. srpna 2022 v areálu brněnského výstaviště, se vrátily módní přehlídky a bohatý doprovodný program.

Pandemická situace v souvislosti koronavirem dlouho nepřála společenským událostem všeobecně, stejně tak i módním přehlídkám. O to větší radost měli účastníci i návštěvníci módních veletrhů Styl a Kabo, že se konečně v srpnu uskutečnil nejen bohatý doprovodný program, který přinesl zajímavé informace, ale i se uskutečnily přehlídky.

Jeden z modelů značky Veba prezentovaných na módní přehlídce na veletrhu Styl a Kabo

Jeden z modelů značky Veba prezentovaných na módní přehlídce na veletrhu Styl a Kabo

Módní přehlídky na veletrhu Styl a Kabo ve dvou blocích

Během veletržních dnů odborných B2B veletrhů Styl a Kabo se konaly módní přehlídky vystavovatelů ve dvou blocích v různých časech každý den.

K vidění byly módní přehlídky značek a firem jako Marco Morali, kdy jejímu prezentovanému sortimentu nechyběly barvy a krásné košilové šaty s délkou ke kolenům, značka H&D opět potěšila fanynky a fanoušky lnu, kteří mohou prodávat její jednobarevné šaty v barvách jsou žlutá, modrá a růžová aj. Sortiment inovativní české firmy CityZen se nadále rozrůstá a nabízí oblečení jak pro muže, tak i ženy.

Sortiment značky CityZen diváky zaujal, mimo jiné proto, že se firma nebojí barev

Sortiment značky CityZen diváky zaujal, mimo jiné proto, že se firma nebojí barev

Velmi pěknou podívanou si pro diváky módní přehlídky připravila firma Veba. Modelky vynesly její kvalitní župany v nejrůznějších barevných provedeních, mimo jiné i s neonovým pruhem. Návštěvníci veletrhů Styl a Kabo si mohli užít také přehlídku značky Boja a dalších.

Na módní přehlídku Veba na veletrhu Styl a Kabo byla radost pohledět

Na obě módní přehlídky značky Veba na veletrhu Styl a Kabo byla radost pohledět

Doprovodný program byl také zajímavý

V rámci doprovodného programu mohli návštěvníci veletrhů Styl a Kabo získat přehled o kosmetických trendech, ale i možností kombinování módních doplňků a oblečení i obuvi díky přednáškám vizážisty Pavla Bauera, návrhářce Táně Havlíčkové a stylistce Kláře Klempířoové.

Během veletrhů se uskutečnilo III. Mezinárodní podiatrické sympozium, ale i Předávání ocenění výhercům soutěže NADACE JANA PIVEČKY 2022.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Přečtěte si další články o dění v módním průmyslu.

Informace o veletrzích Styl a Kabo zjistíte také ZDE.

Veletrhům Styl a Kabo se věnujeme také v kategorii B2B novinky, navštivte ji.