Módní večer v Nutrend Worldu v Olomouci byl báječným zážitkem

Hotelový komplex Nutrend World v Olomouci hostil 29. dubna 2022 exkluzivní módní večer s bohatým programem, v němž nechybělo i vystoupení kouzelníka.

Večer odstartovala módní přehlídka, Flamingo Fashion, krásné dámské nositelné a pestré módy, následovala módní přehlídka mladé české návrhářky Natálie Ordošové a její značky NFS Store. Natálie tvoří módu velmi pohodlnou, vhodnou na běžné denní nošení, případně i na sport a klade důraz na detail, což je pověstná třešnička na dortu, jak se říká, i u sportovnějších modelů.

Že může oblečení z vlny být krásné, trendy a v barvách, to potvrdila módní přehlídka velmi zdařilé kolekce módní návrhářky Renáty Jančo.

Módní přehlídky v Nutrend Worldu byly velmi pestré i co se typu oblečení týkalo

Zlatá róba Šárky Ordošové na módní přehlídce v Nutrend Worldu

Zlatá róba Šárky Ordošové na módní přehlídce v Nutrend Worldu

Módní přehlídka úspěšné české návrhářky Šárky Ordošové doslova uchvátila zvláště milovnice luxusu, večerních rób a obdivovatele i obdivovatelky detailu. O vyzdvižení si přímo říkají luxusní společenské šaty zlaté barvy s výraznýným prvkem velké květiny. Šárka Ordošová ukázala, že ani svatební šaty z jemného bílého saténu nemusí být nutné, když jsou zhotoveny ve správném střihu.

Saténové svatební šaty z dílny módní návrhářky Šárky Ordošové

Saténové svatební šaty z dílny módní návrhářky Šárky Ordošové

Kde se objeví módní návrhářka Iveta Řádková, tam je veselo, nejen díky její tvorbě obsahující propracované modely plné barev, zhotovené z kvalitních materiálů, ale i díky ní samotné. Tato žena je velmi milá, energická a pracovitá. Aktuální kolekce v podstatě nabádá užívat si život, její součastí jsou perforované šaty z broušené kůže a je možné je podvléci oděvy neonových barev. Nádhera!

Jeden ze svěžích modelů módní návrhářky Ivety Řádková - broušená kůže a neon

Jeden ze svěžích modelů módní návrhářky Ivety Řádková – broušená kůže a neon

Prezentaci Móda Prostějov zaujala přítomné hosty také. Tato firma má po Česku několik prodejen, nabízí pánskou i dámskou módu. Ani tato firma se nebojí barev v nichž jsou k dispozici nositelné outfity i pro běžný den, kdy se člověk chce cítit elegantně.

Fashion show butiku Go fashion zaujala milovnice a milovníky (ano v rámci celého večera jeden model, když mu daly firmy příležitost, prezentoval pánskou módu) extravagantní casuall módy. Pestré střihy i barvy jsou samozřejmostí. Go fashion se nachází v OC Haná v Olomouci. Tento butik prodává značky jiných firem, ale navrhuje i vlastní módu, což je senzace.

Módní přehlídku v Nutrend Worldu měla také Go fashion, k  vidění byla extravagantní casual móda

Módní přehlídku v Nutrend Worldu měla také Go fashion, k vidění byla extravagantní casual móda

Jak vypadal hřeb módního večera v Nutrend Worldu?

Na závěr módního večera prezentoval svoji skvostnou kolekci uznávaný módní návrhář Luděk Hanák. Jeho kolekce je velmi blyštivá, tedy plná lesku, flitrů, ale i tylu a jemných materiálů. Pohled na tuto kolekci je možné nazvat, okouzlení opojným kouzlem. Střihy, jak je pro Luďka typické jsou velkoryse podány, skutečně nešetří na materiálu. Jeho společenské modely jsou velmi ženské, povznášející se a současně podtrhující jakousi křehkost ženy.

Třpyt je součástí aktuální kolekce módního návrháře Luďka Hanáka a je to nádhera

Třpyt je součástí aktuální kolekce módního návrháře Luďka Hanáka a je to nádhera

Návštěva módního večera v Nutrend Worldu byla báječným zážitkem po všech stránkách, jak po emotivní, k čemuž přispěly nádherné prostory, tak i vizuální – pohled na pestrou nabídku módy v kvalitním zpracování jsou vždy pohlazením pro duši. Raut byl přehlídkou trendů moderní gastronomie, přesto byla jídla z jeho nabídky snadno konzumovatelná, výběr byl pestrý a pochutnali si jak milovníci slaných, tak i sladkých dobrot. Raut přinesl možnost ochutnat produkty Nutrend Worldu.

Akci spolupořádala Barbora Mandátová se svojí firmou BM agency. Více informací o spolupořadatelce najdete zde. Poznejte možnosti, které nabízí Nutrend World.

Tento velkoryse vytvořený model byl také součástí módní přehlídky Luďka Hanáka v Nutrend Worldu

Tento velkoryse vytvořený model byl také součástí módní přehlídky Luďka Hanáka v Nutrend Worldu

Další pozvánky na módní události a reportáže z fashion eventů naleznete ZDE.

Zdroj všech fotografií v této zprávě: archiv Sandry Friebové