Fashion Event Dotek bude letos online.

Již devátý ročník neziskového projektu Fashion Event Dotek, který pořádají pod záštitou senátora Ing. Tomáše Goláně studenti Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně, poskytne v letošním roce zájemcům možnost účasti přímo z pohodlí domova.

Fashion Event Dotek se blíží

Termín a program eventu

Akce bude probíhat v online prostředí od 8. do 12. března 2021. Na programu budou přednášky s osobnostmi ze světa módy, online fashion show a v neposlední řadě dražitelná kolekce, jejíž výtěžek bude věnován Alianci žen s rakovinou prsu, o.p.s.

Od pondělí 8. 3. 2021 se návštěvníci vydají na pětidenní online cestu, která povede světem módy a bude je během ní čekat celá řada zajímavých překvapení. Každý den se mohou těšit na jednu z oblastí fashion sféry, kde se seznámí s lokální, digitální či udržitelnou módou. Celý program budou doprovázet online webináře, rozhovory a diskuse na rozmanité tematické oblasti se zajímavými osobnostmi. Chybět nebude ani virtuální fashion show, kde talentovaní studenti nejen z ateliéru Design oděvu představí své jedinečné módní kreace.

Připravit kompletně online událost v takovém rozsahu, to pro nás představovalo velkou výzvu. Doufáme, že si každý z návštěvníků najde to své a užije si společně s námi skvělý audiovizuální zážitek,“ říká Aneta Zelenková, jedna z hlavních manažerů eventu.

Fashion Event Dotek má charitativní přesah

Na konci celé akce proběhne dražba kolekce, díky níž bude možnost podpořit Alianci žen s rakovinou prsu, o.p.s., jež sdružuje 47 pacientských organizací. Aliance nejen působí jako informační a edukační centrum pro veřejnost i onkologicky nemocné, poskytuje metodickou pomoc organizacím onkologicky nemocných, ale je to i řada dalších aktivit.

Zmíněné sdružení bylo podpořeno výtěžkem z Fashion Event Doteku i v minulosti.

Zdroj informací: tým lidí Fashion Event Doteku 2021

Zdroj fotografií: archiv Fashion Event Doteku