Na dámské módní doplňky na veletrhu Styl a Kabo byla radost pohledět

Jako žena miluji módu a módní doplňky, a pokud o těchto tématech díky svojí práci mám možnost šířit povědomí, velmi mě to těší. Na odborném B2B veletrhu Styl a Kabo v Brně, který se ukutečnil v termínu od 20. do 22. 8. 2022, si mohli vybrat majitelé obchodů apod. jak z nabídky dámských sportovních módních doplňků, například batohů, tak i elegantních, mezi nimi byly i úžasné kabelky na denní nošení.

Pánské módní doplňky byly v nabídce vystavovatelů také, ale ne v příliš výrazných barvách, proto jsem se rozhodla jim tentokrát nevěnovat pozornost.

Různé barevné provedení v sekci dámské batohy bylo samozřejmostí

Různé barevné provedení v sekci dámské batohy bylo samozřejmostí

Sportovní dámské batohy

Nejste příšlišní fanoušci sportovní módy či ji vyhledáváte jen okrajově? Máte pocit, že například sportovní batohy nepodléhají módním trendům? Není to tak docela pravda. V nabídce dodavatelů jsou klasické barvy jako oblíbená červená apod., ale i velmi trendy jako limetkově zelené a další. A to kvalitní zpracování, včetně zipů a konstrukce batohu pro použití, ne jen na dívání, krása!

Nejen kabelek, ale i ledvinek ženy nemají nikdy dost

Nejen kabelek, ale i ledvinek ženy nemají nikdy dost

Módní doplňky na denní nošení – kabelky a ledvinky

I během běžného dne, při pochůzkách po městě či cestou na výlet, setkání s kamarádkou apod. to může vašim zákaznicím slušet. Outfit báječně doladí zajímavé a výrazné módní doplňky, ať už kabelky či praktické ledvinky z lesklých materiálů.

Za sebe můžu říct, že miluji kabelky apod., které jsou tzv. nafukovací, aneb hodně věcí se do nich vejde. I když má člověk někdy plán, že mu stačí drobná kabelka například, protože nemusí táhnout s sebou hodně věcí a nic velkého kupovat v úmyslu nemá, sem tam nastane příležitost, kterou nečeká a například výhodně si koupí věc nebo něco si dlouho přeje a je rád, že má kabelku, kam se to vejde.

Fialové kabelky nejen lesklé byly krásné

Fialové kabelky nejen lesklé byly krásné

Módní doplňky v barvách a lesku potěší oko vždy

Obvykle zmiňuji při každé příležitosti barvy, vzbuzují pozornost a jsou mi, stejně jako lidem okolo mě, blízké. Tentokrát zmíním klasickou černou barvu, dámská kabelka zajímavého tvaru, i když je černá a lesklá je dle mého názoru úchvatná.

Ano, fialová barva je barva Fashion Industry CZ, ale i když nebyla, vždy se mi líbila. Co říkáte na kabelky na fotografii výše?

Hnědá je klasická barva nejen kabelek, ale v této variantě je velmi trendy, co myslíte?

Hnědé i černé kabelky nemusí být nudné, když mají zajímavý tvar a kvalitní zpracování

Hnědé i černé kabelky nemusí být nudné, když mají zajímavý tvar a kvalitní zpracování

Módní doplňky jsou také pokrývky hlavy a bižuterie

Co se týká pokrývek hlavy na veletrhu Styl a Kabo byly nové firmy i stálice jako například firma Personality či Anytra a další. V bižuterii tomu bylo podobně.

Část prezentace firmy Personality na veletrhu Styl a Kabo

Část prezentace firmy Personality na veletrhu Styl a Kabo

O nabídce vystavovatelů dámské a pánské obuvi na veletrhu Kabo, srpnové edici 2022 si můžete přečíst ZDE.

Uvažujete o vystavování na veletrhu Styl a Kabo v Brně na únorové edici 2023 či ji chcete alespoň navštívit, prohlédněte si zatím WEB veletrhů.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Tento článek není výsledkem placené spolupráce, ale je mým dobrovolným rozhodnutím.