Navštivte BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL v termínu od 8. do 9. října 2021 v hotelu Passage na ulici Lidická 23 v Brně. Můžete se těšit na módní přehlídky svatebních a společenských šatů, pánské módy a přehlídky českých návrhářů jako jsou sourozenci Ponerovi a Michael Miroslav Knot, dále na ochutnávky, workshopy, svatební tombolu aj. Událostí provází moderátorka TV Prima Sandra Pospíšilová (Parmová) a tváří festivalu je Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Svatební tombola

Budou se rozdávat ceny za více než 100.000Kč, mezi nimiž budou svatební šaty, snubní prstýnky, luxusní večeře nebo romantický víkend na Jižní Moravě a mnoho dalších cen, které výrazně odlehčí svatební rozpočet.

Navštivte BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL

Co získáte návštěvou události BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL?

Osobní setkání s více než stovkou svatebních profesionálů, kteří v rámci festivalu nabízejí výhodné balíčky či zajímavé slevy na služby a zboží, které poskytují. Získáte možnost ochutnávky skvělých dortů či celého svatebního menu. Můžete se letos nově zúčastnit svatebních workshopů na zajímavá témata, například „Jak roztočit tu nejlepší party“ či „Špatný oblek, špatná svatba?!“.

Pokud plánujete svatbu či jen milujete vše okolo svateb  a o té vlastní jen uvažujete, je BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL událostí, kterou musíte navštívit, protože zde bude po dva dny v souvislosti s tématem svatba vše pod jednou střechou. Užijte si na BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL pohodovou atmosféru ve svatebním módu.

Více informací naleznete na www.brnosvatebniveletrh.cz

Zdroj fotografií: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL