10. ročník charitativní události Fashion Event Dotek přinesl opět pestrý program

Pro studentskou událost Fashion Event Dotek je typický pestrý program. Tentokrát se tento event konal 22. října 2022 na několika místech ve Zlíně. Každý typ programu měl jinou lokaci.

Workshopy se konaly v galerii G18, fashion talky v Alternativa – Kulturní institut Zlín, fashion show s charitativní dražbou se uskutečnila ve 44. budově v bývalém areálu Svit a after party bylo možné navštívit a užít si v prostorách Sklep 33.

Fashion Event Dotek – návrat ke kořenům

Nejen prezentované modely jednotlivých studentů během módní přehlídky byly úžasné, ale i samotná atmosféra večera, jakož i dekorace. Kdo tuto událost navštívil, mohl si kreativitu vychutnávat sálající doslova z každého detailu.

Svojí kolekcí s názvem Za humny zaměřenou na zajímavé a velmi propracované detaily velmi zaujala Šárka Zejdová. Detaily zaujala také kolekce Perly noci od CARO. Nádherná a vzdušná je kolekce Desert Tamary Koperové. Kolekce Kaleidoscope Diany Gundové obsahuje modely velmi jemné, vzdušně a nevtíravě podtrhující ženskost.

Milovnice extravagantních modelů odrážející náročnou práci s objemem doslova uchvátila kolekce The many face of one woman Kristýny Lovas Šenkýřové. Eliška Zemanová prezentovala svoji kolekci s kresbami, kterou příznačně nazvala Hravá radost. Svoji velmi zdařilou kolekci Magna Mater prezentovala Kateřina Koutková.

Návštěvnice i návštěvníky zaujala kolekce Heda Barbory Miklíčkové, a to svojí jemností, materiály, ale i poctivým zpracováním střihů modelů. Dámské i pánské modely z kolekce Na počiatku bola…?, zhotovené za použití poctivé krejčoviny, kvalitních materiálů a skvěle uchopených detailů, Tomáše Maliňáka rozzářily pomyslné molo. Módní večer uzavřela odvážná kolekce Distance Studio 3.

Fashion Event Dotek podpořil Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

Letošní jubilení 10. ročník Fashion Event Dotek měl rovněž charitativní podtext. Po fashion show studentů se uskutečnila dražba módní tvorby návrhářů, kteří chtějí pomáhat. Podařilo se získat krásných 37 900 Kč, které putovaly na konto organizace Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

Příjemný zážitek z celého večera umocnila skvělá výzdoba prostoru stávající převážně z přírodních materiálů. Diváci fashion show Fashion Event Doteku mohli potěšit své chuťové buňky prahnoucí po slaných i sladkých kvalitních dobrotách. Cateringu se skvěle chopilo EBE CAFE. Fashion Event Dotek pořádají studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Více informací o Fashion Event Dotek naleznete ZDE.

O aktivitách Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. se dozvíte informace ZDE.

Navštivte naši kategorii Módní události a mějte přehled o dění v módním průmyslu.

Zdroj fotografie: archiv Fashion Event Dotek