Staňte se součástí Databáze firem z módy

Spouštíme Databázi firem z módy

Vy, kteří náš informační web Fashion Industry CZ o módě, ekonomice a lifestyle pravidelně navštěvujete, jste si jistě všimli, že v našem základním horním menu od začátku tohoto léta můžete najít novou záložku s názvem Databáze firem z módy, která je postupně naplňovaná obsahem.

Nechejte zapsat svoji firmu do naší Databáze firem z módy

Nechejte zapsat svoji firmu do naší Databáze firem z módy. Zdroj grafiky: archiv Sandry Friebové.

Není tedy podstatné, zda jste podnikatel či koncový spotřebitel, protože chceme (je naší snahou), aby zde každý našel, co potřebuje a lidé se propojovali, nejen v rámci České republiky, Evropy, ale i s dalšími kontinenty.

CHCETE SVOJI FIRMU ZAPSAT DO DATABÁZE FIREM Z MÓDY, KONTAKTUJTE NÁS

Jistě se mnou, jako majitelkou tohoto webu budete souhlasit, že prezentace našeho podnikání není nikdy dost, zvláště pak na relevantních místech. S radostí zařadíme do Databáze firem z módy i tu vaši, když ji hrdě přihlásíte.

Snažíme se o vytvoření pestrého přehledu firem z módního průmyslu, což znamená, že pokud například vyrábíte žehličky, poskytujete služby čištění oděvu apod., zápis do Databáze firem z módy je vhodný i pro vás, není to tak, že by byl vhodný pouze pro e – shopy, výrobce apod.

Ať už vaše firma prodává jakýkoliv sortiment a nabízí kterékoliv služby, pokud souvisí s módním průmyslem, má její zápis do naší Databáze firem z módy smysl

Ať už vaše firma prodává jakýkoliv sortiment a nabízí kterékoliv služby, pokud souvisí s módním průmyslem, má její zápis do naší Databáze firem z módy smysl

Chci podotknout podstatnou informaci, databáze je veřejně k dispozici všem a zápis firmy do ní je zpoplatněn.

Proč je zápis do Databáze firem z módy zpoplatněn? Samo se nic neudělá, jak je všeobecně známo a tak jako vy, ani já nemůžu pracovat zadarmo a navíc v souvislosti s tvorbou a fungováním databáze vznikají náklady.

Nechat zapsat svoji firmu do Databáze firem z módy má pro vás přínos

Ano a ten přínos spočívá mimo jiné v tom, že pokud je vaše firma zapsaná v oborové databázi a ta je relevantní k oboru, v němž fungujete vy, je významnou podporou vašeho online marketingu při vyhledávání robotů google apod. Google tento zápis včetně odkazu na váš web tam hodnotí velmi kladně jako zpětný odkaz. Navíc, být na místě, kde jsou vaši zákazníci, má smysl.

ZA TIPY I NA DROBNÉ ŽIVNOSTNÍKY, BUDEME RÁDI

Znáte také drobné živnostníky jako krejčové, obchůdky v malých městech apod., kteří možná ani nemají svůj web, ale jsou například alespoň na sociálních sítích atd.? Zašlete nám tipy na ně na contact@fashionindustrycz.cz , budeme rádi a s potěšením je kontaktujeme.

Neváhejte nás kontaktovat s nabídkou s dotazy ohledně zápisu Vaší firmy do Databáze firem z módy či jiné spolupráce

Neváhejte nás kontaktovat se zájmem o zápis Vaší firmy do Databáze firem z módy

Není podstatné zda jsou z malého či velkého města v Česku, jiné země Evropské unie či jiného kontinentu, protože v naší nové záložce s názvem Databáze firem z módy jsou i zahraniční firmy a věřím, že jejich počet bude v průběhu času narůstat a přihlásí se do ní nejen evropské firmy.

Máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás!

Líbil se vám článek? Za sdílení článku a označení nás na sociálních sítích budeme rádi.

Navštivte naši nově vznikající Databázi firem z módy.

Pokračujte ve čtení zajímavých článků ZDE.

Autor všech neoznačených fotografií v tomto článku: Patrik Pavlačík