Ve Společenském domě Sušil v Bystřici pod Hostýnem se uskutečnila v sobotu 23. října 2021 módní přehlídka Elegantních dam Agentury Fatima. Všichni přítomní hosté, ale i účinkující si celý módní a společenský večer velmi užívali, protože byl offline, což je v současné době velmi vítaná podoba společenských, ale i módních událostí.

Módní přehlídka Elegantních dam v Bystřici pod Hostýnem

Módní přehlídky nositelné módy

Během společenského večera se uskutečnily přehlídky nositelné módy pro ženy, bez ohledu na jejich postavu. Přítomné ženy velmi ocenily, zvláště ty, co byly na módní přehlídce Elegantních dam poprvé, že módu prezentovaly dámy vyššího věku než je pro modelky typické a každá z nich měla jinou postavu než jiná. Návštěvnice módní přehlídky se s modelkami snadněji ztotožňovaly a lépe si dokázaly prezentované modely na sobě samé představit.

Večer započal módní přehlídkou butiku Eval, jehož majitelkou je Alena Neradilová. V aktuální nabídce butiku je velmi moderní móda na denní nošení inspirovaná teplákovou módou, mimo jiné v přírodních tónech, hnědé, šedé a zelené barvy.

Po módní přehlídce butiku Eval následovala módní přehlídka firmy BBComfort, paní Bohuslavy Stavárkové, díky které mohly divačky vidět, že jim to může slušet i v nočním prádle, ať už bavlněném s různými designy, tak i krajkovém. BBComfort nabízí pestrou nabídku nejen nočního prádla ve svých kamenných prodejnách, ale i na e – shopu, a to jak pro dámy, pány, tak i děti.

Během třetí módní přehlídky prezentovala krásné dámské šaty, sukně, kabáty, halenky, kalhoty v různých provedeních a barevných variacích značka Šárka Sarsol. Aktuální kolekce modelů zahrnovala i barva jako červená a oranžová, jež jsou právě nyní na podzim velmi oblíbené, trendy a žádané.

Módní přehlídka Elegantních dam v Bystřici pod Hostýnem

Součástí programu bylo i vystoupení kouzelníka

Po přehlídce Šárky Sarsol vystoupil kouzelník s přezdívkou Magic Sebastian, který předvedl dechberoucí kouzelnickou show přímo na pódiu, na které navazovalo molo, po němž chodily modelky prezentující během fashion show oblečení firem. Kouzelník Magic Sebastian je známý kvalitou provedení svých vystoupení a na stejné úrovni bylo jeho vystoupení i tentokrát.

Nádherný byl i závěr večera, a to přehlídka Svatebního salonu Juliana z Kroměříže, který patří paní Stanislavě Červenákové. K viděný byly jak společenské, tak i svatební šaty. Společenské šaty v různých barvách, se zajímavými detaily, propracováním daných modelů. Svatební šaty jsou naprosto přenádherné i v tradiční bílé.

Autor všech fotografií v tomto článku: Patrik Valášek