TOP FASHION WEEK 2022

Máte rádi módu? Chcete si opravdu užít plejádu modelů z celého světa? Pak si nesmíte nechat ujít módní show TOP FASHION WEEK! Uskuteční se už letos na podzim v Karlových Varech od 30. 9. do 2. 10. 2022!

TOP FASHION WEEK 2022 se uskuteční už letos na podzim

TOP FASHION WEEK 2022 se uskuteční už letos na podzim

Karlovarský filmový festival je sice za námi, ale lázeňské město ožije už brzy zase znovu, a to letos na podzim. V Grandhotelu PUPP se totiž představí více jak desítka českých a zahraničních módních návrhářů. TOP FASHION WEEK bude vrcholem módní sezóny podzimu 2022.

Své modely představí módní návrháři, jako jsou Jaroslava Procházková, Michal Marek, česká návrhářka Katerina Lanková působící v USA, nebo slovenská návrhářka Gabriela Giotto.

Moderátorkou TOP FASHION WEEK 2022 bude i Iva Kubelková

Moderátorkou TOP FASHION WEEK 2022 bude i Iva Kubelková

TOP FASHION WEEK 2022 nebude jen o módě

Součástí módní show bude i bohatý hudebně zábavný doprovodný program a celou show budou diváky provázet moderátorská dvojice Iva Kubelková a Maroš Kramár.

Na své si přijdou i gentlemani. Bude pro ně v průběhu akce připravena degustace luxusních destilátů od Trebitsch Whisky, a je opravdu na co se těšit.

Degustace luxusní whisky pány jistě potěší

Degustace luxusní whisky pány jistě potěší

Koncept celé show řídí kreativní ředitel TOP FASHION WEEK Kája Pavlíček. „ Vybírat návrháře na tuto show pro mě byla velká radost. Nebylo to však lehké. Na jedné straně jsem oslovoval profesionály a špičky ve svém oboru a na druhé straně jsem se snažil, aby show byla pestrá a rozmanitá. Proto diváci uvidí modely vhodné pro denní nošení, společenské šaty, spodní prádlo, ale i extravagantní módu, která na takovéto přehlídky rozhodně patří.  Prostor velkého sálu Grandhotelu PUPP přímo vybízí k takovéto luxusní akci. Vizuální a světelné efekty scény dokonale podtrhnou jedinečnost celého galavečera.“

Vybrané modely bude možné zakoupit

Vybrané modely bude možné zakoupit

Skvělá zpráva!

Pro opravdové milovníky a příznivce originální módy bude i možnost vybrané modely z přehlídkového mola zakoupit.

Zdroj informací: TOP FASHION WEEK

Zdroj fotografií: archiv TOP FASHION WEEK

Další informace o módním dění naleznete zde.

Více informací o TOP FASHION WEEKU naleznete zde.