Módní návrhářka Nina Klymiuk představila na Občanské Plovárně svoji další kolekci

V zajímavě členitých prostorách Občanské Plovárny v Praze se 8. března 2024 konala módní přehlídka Niny Klymiuk. Na každém modelu byla znát jeho propracovanost a snaha návrhářky podpořit ženskost jeho budoucí nositelky, dopřát jí sofistikovanost a pohodlí. Ani jednomu z modelů nechybí punc elegance a troška extravagance zapracovaná s maximálním citem.

Jeden z modelů Niny Klymiuk

Jeden z prezentovaných modelů Niny Klymiuk na Občanské Plovárně

Prezentovanou kolekci mohli lidé poprvé vidět také v České republice, a to po Cannes ve Francii a promo v Itálii. Nina Klymiuk je nadšená, že mohla hostům večera dopřát prezentaci kolekce, která byla vytvořena pro ženu, která ví, co chce v životě dosáhnout, nebo už toho dosáhla.

Model, který své nositelce dopřeje pocit exkluzivity, pohodlí, ale i podpory její ženskosti

Model, který své nositelce dopřeje pocit exkluzivity, pohodlí, ale i podpory její ženskosti

Kolekce je limitovaná, protože jsou použity látky dovezené z Francie. K vidění byly také úchvatné večerní šaty, jenž lze vynést na různé příležitosti, jako jsou například plesy, večeře v restauraci, nebo jiné události spojené s krásou a elegancí.

Jedny z plesových šatů, které jsou součástí nové kolekce Niny Klymiuk

Jedny z plesových šatů, které jsou součástí nové kolekce Niny Klymiuk

Během módního večera se uskutečnilo také hudební vystoupení Lucie Sosny. Modely Niny Klymiuk vynesly ženy z její školy modelingu @msp_models_schoool_prague a @mjtopmodel.

Nina vytváří modely s láskou, aby ženám poskytla pocit exkluzivity a krásy a mužům potěšení ze své dokonalé partnerky. Jejím heslem je „Žijte dnes a užívejte si život“. Designérka Klymiuk by ráda poděkovala skvělému týmu za vynikající a profesionální práci a prezentaci její práce, a to mua: Klára Alba, Jana Slámová, Max.

Módní návrhářka Nina Klymiuk si velmi váží práce svého týmu

Módní návrhářka Nina Klymiuk si velmi váží práce svého týmu

Skvělá zpráva je, že všechny modely, které byly součástí přehlídky, lze zakoupit nebo si pronajmout. Na módní přehlídku módní návrhářky Niny Klymiuk byla opravdu radost pohledět a patřičnou dynamičnost jí dodala prezentace modelek doplněná vhodně zvolenou hudbou. Večer s fashion show Niny Klymiuk přinesl také možnost poznat mnoho zajímavých lidí a utužit své dosavadní obchodní vztahy a pozdravit tak své známé.

Autoři fotografií: Kateřina Neužilová a Dominik Rykr

Více o módní návrhářce Nině Klymiuk zjistíte ZDE.

Pokračujte ve čtení článků o dění v módním průmyslu ZDE.