Festival Krásy Luhačovice se blíží

Přijměte naše pozvání na událost věnovanou kráse, Festival Krásy Luhačovice, která se uskuteční v termínu od 22. do 25. září 2022 v prostorách Kulturního a kongresového centra Elektra. Na této události bude osobně přítomna i naše paní majitelka Sandra Friebová.

Na Festivalu Krásy Luhačovice představí svoji tvorbu také fashion designérka Nedomová

Na Festivalu Krásy Luhačovice představí svoji tvorbu také fashion designérka Nedomová

Program Festivalu Krásy Luhačovice bude pestrý

Festival Krásy Luhačovice je eventem, který je zaměřený na prevenci, zdraví, krásu, umění, autorskou tvorbu, módu a styl. Festival Krásy Luhačovice je událostí, již zaujme každou ženu svojí pestrostí programu, rozšíří ji obzory a inspiruje. Festival Krásy Luhačovice, to jsou čtyři dny možností načerpat informace ze zajímavých přednášek, poznat produkty vystavovatelů, inspirovat se pro oživení šatníku na módních přehlídkách apod.

Na Festivalu Krásy Luhačovice uvidíte módní tvorbu designérky Špačkové

Na Festivalu Krásy Luhačovice uvidíte módní tvorbu designérky Špačkové

Přednášky, workshopy i fashion show budou na Festivalu Krásy Luhačovice každý den

Ve čtvrtek 22. září 2022 se můžete těšit například na módní přehlídku střední školy z Vizovic, informace o ženském zdraví, jak pečovat o zdraví a krásu pomocí patentovaných technologií, jak přitáhnout hojnost pomocí změny apod.
Festival Krásy Luhačovice se blíží
V pátek 23. září 2022 se uskuteční přednáška o investici do diamantů, módní přehlídka návrhářky Nedomové, fashion show módní návrhářky Špačkové. Pozornost bude věnována pohledu na krásu přes naše zdraví, významu podnikatelským klubů a prezentace jejich činností a další.
V sobotu 24. září 2022 představí svoji tvorbu v Luhačovicích módní návrhářka Matoušová a fashion designér Kalouda. V tento den se dozvíte informace i o kosmetice, meditace a další.
Festival Krásy Luhačovice se blíží
Neděle 25. září 2022 bude patřit tématu vztahy. Uskuteční se tři přednášky s kouči, kteří pomáhají lidem mít fungující vztahy.
Po Festivalu Krásy Luhačovice se můžete na Fashion Industry CZ těšit na reportáž z této báječné, kráse věnované události.
Zdroj fotografií: archiv Festivalu Krásy Luhačovice
Více informací o Festivalu Krásy Luhačovice najdete na webu událostí a ZDE.
Pozvánky na další fashion události naleznete zde.