Charity Fashion Night – událost, jejíž výtěžek pomůže malé holčičce. Tento módní večer uspořádal nadační fond Krásná srdce pomáhají a konal se 12. prosince 2021 v olomoucké Galerii Šantovka, v prostorách Divadla na Šantovce pro podporu Elenky Vojtkové.

Charity Fashion Night - událost, jejíž výtěžek pomůže malé holčičce

Charity Fashion Night byla událost, která nabídla nejen bohatý kulturní, ale i módní program

Diváci mohli zhlédnout baletní vystoupení baletní skupiny, ale i jednotlivé baletní vystoupení Rebeky Filípkové, nechyběla tombola s různorodými výhrami jako například růžová vrtačka, kosmetické balíčky, dort, kytice, aj.

Úžasnou podívanou byla módní přehlídka olomoucké módní návrhářky Šárky Ordošové, jejíž modely určené ženám ještě pozvednou jejich krásu. V modelech módní návrhářky Sandry Švédové, která také měla módní přehlídku v rámci Charity Fashion Night se každá žena stane jemnou éterickou vílou, ale současně si zachová svoji přirozenou ženskost. Nechyběla módní přehlídka módního návrháře Luďka Hanáka, který na Charity Fashion Night představil svoji naprosto úžasnou kolekci plnou lesku a třpytu. Hanák pro tvorbu nové kolekce použil skutečně velmi výrazné materiály, ale umě z nich, pomocí vhodně zvolených střihů, vytvořil skvosty, dalo by se říci až klenoty.

Za zcela šokující, v dobrém slova smyslu, lze označit vystoupení kouzelnického dua Tomassiana a Kelly. Vystoupení těchto umělců je naprosto neuvěřitelné, zvláště pak s přihlédnutím k tomu, že si vzali na pomoc a pro deklaraci férovosti, při svém vystoupení, lidi z řad diváků a divaček, pro jedno kouzlo dokonce o spolupráci požádali sourozence.

V rámci Charity Fashion Night byly vydraženy „špičky“ baletní boty české baletky Nikoly Márové, která je první sólistka Baletu Národního divadla, za částku 12 000 Kč.

Charity Fashion Night - událost, jejíž výtěžek pomůže malé holčičce

Zdroj fotografie: archiv Sandry Friebové

Po kulturní a módní části programu večera následoval raut, jenž byl pastvou pro oči, co se designu týkalo, ale současně jeho prvky, ať už slané či sladké, výborně chutnaly.

Charity Fashion Night byla charitativní událost, na níž se podíleli lidé s dobrým srdcem v rámci účinkujících, ale i v řadách divaček a diváků. Mnoho z těchto lidí se dobře zná a znamenalo pro ně potěšení vědomí, že svojí energií pomohou Elence Vojtkové a tím i její rodině, která o ni s láskou pečuje a pomáhá jí.

Charity Fashion Night - událost, jejíž výtěžek pomůže malé holčičce

Informace k fotografii – jedná se o archiv Sandry Friebové, žena pravo je zakladatelka nadačního fondu Romana Filípková, žena vlevo je majitelka informačního webu o módě Fashion Industry CZ Sandra Friebová

Naše paní majitelka, Bc. Sandra Friebová, je potěšená, že se mohla Charity Fashion Night zúčastnit a mediálně ji, díky tomuto informačnímu webu o módě Fashion Industry CZ, podpořit.