Nahlédněte do startupového prostředí díky podcastu CzechInvest Startup Backstage

Agentura CzechInvest spustila na konci května nový podcast s názvem CzechInvest Startup Backstage. Tento je určený všem, kteří chtějí nahlédnout do zákulisí startupového světa a dozvědět se více o zakladatelích či investorech. Vydaných je už pět epizod a další se chystají.

Chceme ukázat, že CzechInvest nejsou jen státní úředníci, ale i startupoví nadšenci. To nejzajímavější z naší práce mnohdy není na první pohled vidět. Proto jsme rozjeli podcast, kterým chceme věci ukázat z jiného úhlu. Je to způsob, jak můžeme zprostředkovat naše zkušenosti i zážitky, které se startupy máme na denní bázi,“ přibližuje okolnosti vzniknu Beáta Vörösová, ředitelka Odboru startupů v agentuře CzechInvest.

Podcast o startupech má již několik epizod

Podcast o startupech má již několik epizod

Startupový podcast má už pět epizod

První, úvodní epizoda blíže představuje koncept a okolnosti jeho vzniku. Hostem druhé epizody je Tomáš Malovec, zakladatel a CEO startupu Born Digital, který posluchačům prozradil hned několik tipů a triků z praxe, například jak si zachovat chladnou hlavu, když se začne startupu dařit. V třetím díle vystoupil zakladatel startupu Dronetag Lukáš Brchl, který se rozmluvil o tom, jaký příběh se za jeho úspěšným startupem skrývá.

Čtvrtý díl měl hosty dokonce dva, Martina Ullmanna, zakladatele startupu Ullmanna a jednu z mentorek agentury CzechInvest Lilianu Berezkinovou. Zatím poslední, pátou epizodu navštívil David Polach, investiční manažer fondu J&T Ventures, který probral valuaci startupů nebo průběh investičních kol.

Všechny epizody startupového podcastu s názvem CzechInvest Startup Backstage jsou dostupné na Spotify a Google Podcasts.

Zdroj informací naleznete ZDE.

Kam dál? Navštivte naši kategorii B2B novinky.

Zdroj fotografií: pixabay.com