Zlín – Studentská událost Fashion Event Dotek, kterou pořádají studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se letos poprvé uskutečnila pouze online, a to ve dnech od 8. do 12. března. Fashion Event Dotek se konal již po deváté. Na Fashion Event Dotek jsme upozorňovali v článku Fashion Event Dotek se blíží.

Našemu informačnímu webu o módě Fashion Industry CZ bylo potěšením stát se mediálním partnerem této úžasné akce s charitativním přesahem. Pro ty z vás, kteří nestihli začátek Fashion Event Doteku je zde krátké video https://www.facebook.com/429643793777800/videos/438612477417036.

Program Fashion Event Doteku byl velmi pestrý, pondělí patřilo lokální módě, úterý bylo věnované digitální módě, ve středu se uskutečnil webinář o prevenci v oblasti zdraví, čtvrtek patřl udržitelné módě a v pátek se program zabýval karanténí módou.

Fashion Event Dotek opět pomáhal

Od pondělí mohli najít v  biu Fashion Event Doteku návštěvníci linky na rozhovory v psané podobě s Kristínou Ptačin, Miriam Šichmanovou & Lenkou Garajovou a Alex Monhartovou.

V úterý od 17:00 hodin proběhla hromadná diskuse formou videocallu na YT kanále Fashion Event Dotek, kde běžela live. Digitální módy se diváci mohli dotknout s Jakubem Ra, Žil Julií Vostalovou, Giudi a Helenou Todd. Tato diskuse byla skutečně zajímavá.

Organizátoři Fashion Event Doteku si na středu připravili od 17:00 hodin live webinář #prsakoule pod zášitou Loono. Vše probíhalo na YT kanále Fashion Event Dotek. V rámci webináře se také představila paní Petra Svobodová, která po jeho skončení následně zodpověděla dotazy sledujících.

Ve čtvrtek se uskutečnila streamovaná panelová diskuse opět v 17:00 na YT kanálu Fashion Event Dotek.
Moderátorka: Veronika Ruppert
Vystupující: Katarína Hutyrová, Alžbeta Irhová, Melisa Mincová, Zuzana Dutková a Jakub Veselský
V pátek se na nové sociální síti Clubhouse od 17:00 uskutečnil talk na téma karanténní móda.
V průběhu celého týdne byla spuštěna charitativní aukce na aukro.cz  na podporu Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.  Výtěžek aukce činí krásných 10 285 Kč.

Videa a další informace naleznete také zde: https://www.facebook.com/events/767516720539091/?active_tab=discussion a https://www.facebook.com/FashionEventDotek/?ref=page_internal https://www.youtube.com/channel/UCR9qgxy2cYsyD86YEMTizCQ/videos

Autor všech fotografií v tomto článku: archiv Fashion Event Dotek