Módní přehlídka na zámku v Hranicích na Moravě

Pořádat módní večer v malém městě? Ano, je to skvělý nápad, důkazem je módní večer, který ve dvoraně zámku v Hranicích na Moravě uspořádali Czech Art Photo ve spolupráci s BM Agency v květnu letošního roku.

Módní přehlídka ve dvoraně zámku v Hranicích na Moravě byla úžasná

Módní přehlídka ve dvoraně zámku v Hranicích na Moravě byla úžasná, foto: Tereza Broušková

Celý módní večer měl nejen pestrý módní program, kde nechyběla i taneční vystoupení, ale atmosféra celého večera události, která se konala v opravdu nádherných prostorách, jež byly dokonale nasvíceny, byla úžasná a velmi přátelská. Událost byla i prodejní. Naskytla se zde možnost zakoupit si nejen oděvy, módní doplňky, spodní prádlo, ale i brýlové obruby apod.

Prezentace svěžích modelů ve světlých barvách byly na tomto večeru samozřejmostí

Prezentace svěžích modelů ve světlých barvách byly na tomto večeru samozřejmostí. Modelka: Barbora Mandátová. Foto: Tereza Broušková.

Diváci večera mohli shlédnout módní přehlídky butiku La Petite Boutique z Hranic na Moravě, Fashion Magnus rovněž z Hranic, šperků od Leony Korhoňové, ZG Salonu z Lipníku nad Bečvou, Módního studia Sylvy Henriquez,  pokochat se módní tvorbou móndní návrhářky Hany Binarové z Ostravy, dále značky Basicatory z Olomouce, NFStore Natálie Ordoš, aj.

Hřeb večera – módní přehlídka Šárky Ordošové

Večer uzavřela fashion show úžasné olomoucké návrhářky Šárky Ordošové, která se nebojí tvorby velmi kreativních společenských modelů a nádherných svatebních šatů s pracně vytvořenými detaily jako ručním pošíváním kamínků apod. Tato dáma si vyzkoušela i roli modelky během módní přehlídky své dcery Natálie Ordoš.

Tentokrát se namole objevili i pohlední modelové. Tyto šaty jsou tvorbou Šárky Ordošové.

Tentokrát se namole objevili i pohlední modelové. Tyto šaty jsou tvorbou Šárky Ordošové. Foto: archiv Sandry Friebové.

Co by byly nádherné oděvy bez módních doplňků, které jsou rovněž praktické a designově velmi zdařilé a ještě chrání naše zdraví. Co tím myslím? Přece brýle, respektive brýlové obruby. Na módní přehlídce v Hranicích na Moravě prezentované modely báječně doplnily brýlové obruby přerovské optiky Opti Lens.

Miluji výrazné brýlové obruby, a proto jsem využila možnosti si vyzkoušet tyto a vyfotit se i s paní majitelkou optiky Opti Lens

Miluji výrazné brýlové obruby, a proto jsem využila možnosti si vyzkoušet tyto sluneční brýle tyto vyfotit se i s paní majitelkou optiky Opti Lens Zdeňkou Ivaničovou. Foto: archiv Sandry Friebové.

V rámci pestrého programu módního večera ve dvoraně zámku v Hranicích na Moravě se uskutečnila i taneční vystoupení břišní tanečnice Jany Norkové z Love2Dance a nechyběla i extravagantní burles show.

Módní přehlídka v Hranicích na Moravě ve dvoraně zámku přinesla možnost vyfotit se s nádhernými veterány – motorkou a automobily místního sběratele

Krásné věci k sobě vždy úžasně ladí. Stejně tak to bylo i v případě nádherných prostor dvorany zámku a veteránů v podobě motorky a automobilů, které sem přivezl jejich majitel, velký fanoušek a sběratel veteránů pan Jiří Richter, který je duší motorkář.

Bylo mi potěšením vyfotit se s majitelem veteránů, které byly v Hranicích na Moravě na módním večeru na zámku a s jeho manželkou

Bylo mi potěšením vyfotit se s majitelem veteránů, které byly v Hranicích na Moravě na módním večeru na zámku a s jeho manželkou. Foto: Tereza Broušková.

Jako majitelka tohoto webu o módě Fashion Industry CZ mám možnost navštěvovat různé nejen módní, ale i společenské a kulturní události, čehož si vážím a velmi mě to baví. Díky skvělým lidem kolem sebe si neustále rozšiřuji obzory a užívám chvíle na maximum. V souvislosti s tímto večerem se mi dostalo obrovské pocty, které si velmi vážím.

Dostalo se mi pocty posadit se do nádherného veterána. Děkuji za to! Foto: archiv Sandry Friebové.

Dostalo se mi pocty posadit se do nádherného veterána. Děkuji za to! Foto: archiv Sandry Friebové.

Pan majitel veteránů dovolil mě a mojí mamince jako jediným na tom večeru, posadit se do jeho veterána, a to díky letité známosti s mojí maminkou i mým tatínkem. Moje maminka je stydlivější, tak jsem si té pocty užila sama, ale u veteránů jsme se spolu několikrát vyfotily.

Jsem obdivovatelkou veteránů a už teď se začínám těšit na Veteranfest ve Slavkově, kde bude i módní přehlídka a Fashion Industry CZ je mediálním partnerem.

Jsem obdivovatelkou veteránů a už teď se začínám těšit na Veteranfest ve Slavkově, kde bude i módní přehlídka a Fashion Industry CZ je mediálním partnerem. Foto: archiv Sandry Friebové.

Podporujme módní události bez ohledu na velikost města, kde se konají a pro jaký počet návštěvníků jsou určené. Víte o nějaké zajímavé události či ji sami pořádáte, budu ráda, když nás budete kontaktovat telefonicky, e – mailem či na sociálních sítích.

Líbil se vám článek? Za sdílení a označení nás na sociálních sítích budeme rádi.

Informace k článku – nejedná se o inzerci.

Zdroj úvodní fotografie: foto Tereza Broušková

Více informací o Czech Art Photo naleznete ZDE a více informací o BM Agency naleznete ZDE.

Pokračujte ve čtení článků ZDE. Přijměte pozvání na různé další události a přečtěte si o těch uplynulých ZDE.