8. ročník módní události WE´RE NEXT zaujal

Prostory Technologického centra UMPRUM v Praze hostily ve dnech 15. a 16. září 2023 8. ročník módního eventu We´re next, za kterým stojí velmi schopný mladý muž jménem Lukáš Spilka.

Během We´re next byla prezentovaná velmi svěží mladá módní tvorba, k jejíž tvorbě je tvůrci modní navrháři přistupují neotřele, a proto výsledným modelům nechybí kreativita. Designéři kladou  při své tvorbě důraz na promyšlené zpracovaní modelů a ty mají silnou vypovídající hodnotu, jasnou myšlenku a přináší přesah.

Módní událost We´re next přinesla několik desítek módních přehlídek ve dvou dnech

V pátek 15. září 2023 se představili v následujícíh časech:

17:00 » VOJTECH LOPOUR curated by VOGUE CS

19:00 » STUDIO 3 supported by KOLEKTOR CAFE
21:00 » JENNIFER MILLEDER + MARCEL SOMMER
Prezentované modely na módním eventu We´re next diváky velmi zaujaly

Prezentované modely na módním eventu We´re next diváky velmi zaujaly

Sobota 16. září přinesla možnost zhlédnout 30 mini kolekcí ve 3 přehlídkových blocích těchto kreativců:
Brent, Blanka Wittmann, Erifyli Garoufalia, Laura Hörmann, Marily Elmezoglou, Amar Singh, Chloë Reners, Juan Pablo Espínola, Lotta Paulußen, Mengmeng Jin, Antonie Šteflova , Bára Fialová, Bling Bling 3some, Ema Domanická, Jeremiáš Fürst, Kateřina Svoboda, Klára Majorová, Linda Von Drasek, Martin Humpolák, Princ z Moravy, Tamara Koperová, Charles Cote, Ian Morris, Kim Rey, Marianna Guerini, Olivia Doose, Taiga , Bastiaan Reijnen, Zoë Zita.

Nelze se nezmínit o velmi žádoucí a surové energii místa konání, které je pro pořádání kulturních a fashion událostí báječným prostorem. Velmi pěkný je tzv. dvůr, který k tomu místu přiléhá a kde hosté i účinkující při příjemných rozhovorem relaxovali během fashion show a mohli si zde pořídit mnoho povedených fotografií, stejně jako v prostoru fashion show a backstage, díky čemuž zaujali pozornost svého publika na sociálních sítích, ale současně získali i památku na 8. ročník módní události We´re next.

Už nyní se těšíme na další edici We´re next, protože tato událost je báječnou inspirací pro rozšíření vlastního šatníku, inspirace pro kombinace oděvů a příležitosti potkat lidi s oboru, prožít čas se svými přáteli apod.

Zdroj všech fotografií v tomto článku: archiv We´re next

Více informací o We´re next naleznete ZDE.

Pozvánky na další události apod. naleznete ZDE.