2. díl ohlédnutí za zářijovými veletrhy v Miláně, tedy nejen za veletrhem MICAM

Na milánském výstavišti Fieramilano Rho se v termínu od 17. do 21. září 2023 konalo několik odborných veletrhů věnujících pozornost módnímu průmyslu a já, jako majitelka tohoto webu o módě, ekonomice a lifestyle Fashion Industry CZ, jsem měla to štěstí, že jsem je mohla navštívit, protože jsem byla mediálním partnerem veletrhu MICAM Milano, čehož si velmi vážím a díky tomu vám přináším ohlédnutí za zmíněnými veletrhy. Mezi konanými veletrhy byly MICAM, Mipel, Lineapelle a Simac tanning tech.

Dnes vám přináším druhý díl ohlédnutí za zářijovými veletrhy v Miláně, tedy nejen za veletrhem MICAM, a to na téma kování. Nezahltit vás zde fotografiemi je pro mě velmi těžké, protože to byla nádherná podívaná na nabídku vystavovatelů.

Kování pro použití na módní doplňky i obuv

Ať už jste chtěli najít na veletrhu Lineapelle dodavatele z oblasti kování pro použití na módní doplňky či obuv, bylo jich na zmíněném veletrhu opravdu hodně.

Část pestré nabídky kování na veletrhu Lineapelle

Část pestré nabídky kování na veletrhu Lineapelle

Nejrůznější kování pro použití při výrobě módních doplňků zaujalo

Zde mám na mysli praktické kování které spojuje módní doplňky jako jsou batohy, kabelky apod. s koženými řemínky, díky čemuž je možné následně výrobek nosit přes rameno jako cross body apod.

Nabídka kování v různých tvarech i barvách, jakož i velikostech apod. v pro výrobu módních doplňků byla na veletrhu Lineapelle pestrá

Nabídka kování v různých tvarech i barvách, jakož i velikostech apod. pro výrobu módních doplňků

Nechyběla také nabídka kování – spon pro výrobu opasků apod.

Ať už stříbrného či jiného vzhledu.

Vystavovatelé prezentovali také nabídku spon k opaskům v rámci sortimentu kování

Vystavovatelé prezentovali také nabídku spon k opaskům v rámci sortimentu kování

Návštěvníky veletrhu zaujalo i barevné kování

Pohlédněte na tu krásu sami

Pohlédněte na tu krásu sami

Hravé detaily, s nimiž je radost pracovat a zákaznice potěší

Jak ji nazvat tyto barevné svěží doplňky, které obuv i další výrobky jako módní doplňky v podobě kabelek, brašen, psaníček apod. oživí?

Zde si výrobci módních doplňků, ale i například módní návrháři, kteří hledají zajímavé detailní dekorace pro své modely, přišli na své

Zde si výrobci módních doplňků, ale i například módní návrháři, kteří hledají zajímavé detailní dekorace pro své modely, přišli na své

Zdroj všech fotografií v tomto článku: archiv Sandry Friebové

Nejedná se o inzerci.

Už ve středu se zde v kategorii B2B novinky můžete těšit zde na třetí díl ohlédnutí za zářijovými veletrhy v Miláně, tedy nejen za veletrhem MICAM, tentokrát na téma módní doplňky a doplňky pro prodej.

Další fotografie a informace o dění v souvislosti s naším webem naleznete na našich stránkách na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Další informace o veletrzích MICAM, MIPEL a LINEAPELLE naleznete na jejich webu.