Nenechejte si ujít TOP FASHION WEEK 2022 v Karlových Varech, aneb pozvánka na fashion událost do Grandhotelu PUPP

Již brzy bude v Karlových Varech prezentována světová móda

Móda je součástí našeho každodenního života. Ať chceme, nebo ne. Každý den si vybíráme, co si vezmeme na sebe. Všichni se ráno oblékáme do oblečení podle svého aktuálního programu, do práce, na procházku či na výlet apod. Balíme si oblečení na dovolenou, případně na služební cestu.

Móda má výraznou roli v životě každého z nás

Móda má výraznou roli v životě každého z nás

Móda má v našich životech důležitou roli

Pro některé lidi je móda spojená pouze s funkčností, protože musí v něčem chodit oblékaní a být jim co nejpohodlnější. Existuje ale i velké množství lidí, pro které je móda naprostou vášní.  Bez ohledu na to, zda jste milovníci módy či jen její běžní uživatelé, má své místo v životě každého z nás.

Největší milovníci módy sledují fashion trendy každý den, a to na různých místech. Na internetu, v magazínech na sociálních sítích. Není výjimkou, že milovníci a milovnice módy za ní cestují i do zahraničí. Obrovské množství fanoušků a fanynek módy netrpělivě čeká, až vyjde další číslo jejich oblíbeného módního magazínu nebo další video od Lagerfelda na Youtube.

Zavítejte na TOP FASHION WEEK 2022

Příležitost navštívit TOP FASHION WEEK 2022 a vychutnat si pohled na světovou módu budete mít už od 30. 9. 2022 do 2. 10. 2022. Tato jedinečná módní událost se uskuteční v Karlových Varech v luxusním Grandhotelu PUPP.

Je na co se těšit. Zde se totiž bude móda snoubit s luxusem a luxus s módou. Představí se více než 12 světových i tuzemských módních návrhářů a můžeme se těšit na jména, jako jsou Jaroslava Procházková, Michal Marek, Gabriela Giotto nebo česko-americká návrhářka Kateřina Lanková.

Chceme navázat na tradici TOP módních přehlídek, které z mého pohledu dnes v Čechách chybí. Proto jsme dali dohromady tým profesionálů v oblasti marketingu a módních trendů s cílem dělat zde ty TOP fashion projekty. Chceme zde prezentovat opravdovou kvalitu a věřím, že český divák si je ocení“, říká producent a organizátor akce Jan Lengyel

TOP FASHION WEEK 2022 nabídne nádherný fashion zážitek

TOP FASHION WEEK 2022 nabídne nádherný fashion zážitek

Stylista Kája Pavlíček kreativním ředitelem TOP FASHION WEEKu 2022

Další zajímavou zprávou je, že kreativním ředitelem celého projektu TOP FASHION WEEK 2022 se stal známý vyhlášený stylista a vizážista Kája Pavlíček.

Návštěvníci letošního ročníku TOP FASHION WEEK 2022 se mohou těšit nejen na světové módní trendy, ale i na velkou variabilitu předváděných modelů, které si pak samozřejmě mohou koupit. Další novinkou letošního ročníku bude i nové pojetí přehlídek ve velkém sálu Grandhotelu PUPP, která věřím, diváky nadchne“, informuje Kája Pavlíček.

Zdroj všech fotografií v tomto článku: archiv TOP FASHION WEEK

Více informací o události naleznete na jejím webu.

Informace, pozvánky a reportáže i ohlédnutí v souvislosti s módními eventy naleznete v naší kategorii Módní události.