Firma Franco fashion s.r.o. ráda naváže spolupráci s českými maloobchody apod.

Úspěšná slovenská firma Franco fashion s.r.o., která provozuje nejen maloobchod, ale i velkoobchod ráda naváže spolupráci s českými maloobchody a e – shopy.

Je neuvěřitelné, jak čas doslova pádí. Nedávno jsme zde zveřejňovali závěrečné ohlédnutí za srpnovými brněnskými odbornými B2B veletrhy Styl a Kabo 2023 a nyní se už blíží jejich další edice, a to únorová, která se uskuteční ve dnech od 16. do 18. února 2023 v pavilonu P v areálu brněnského výstaviště.

Proč zde zmiňujeme v souvislosti s firmou Franco fashion s.r.o. právě odborné veletrhy Styl a Kabo, které jsou skvělými kontraktačními dny? Protože tato firma, respektive její majitel Bohuš Guliš se rozhodla před únorovou edicí 2024 prezentovat na našem webu i proto, že jsme zmíněného veletrhu mediální partner a s mírným předstihem vás pozvat na svůj stánek na veletrhu Styl.

Franco fashion s.r.o. můžete navštívit na jejím stánku na veletrhu Styl a Kabo v únoru 2024

Franco fashion s.r.o. můžete navštívit na jejím stánku na veletrhu Styl a Kabo v únoru 2024

Historie firmy Franco fashion s.r.o.

Slovenskou firmu Franco fashion s.r.o. založil Bohuš Guliš 13. 2. 2013 a od té doby ji jako značku obchodní firmy úspěšně rozvíjí.

Podnikání pana Guliše ovšem začalo mnohem dříve, a to už po pádu komunistického režimu v Československu v roce 1989. Tehdy se otevřely státní hranice a Bohuš Guliš měl možnosti vidět v zahraničí obchodování s textilem, což je zaujalo a tak začal podnikat v tomto odvětví módního průmyslu. Živnostníkem je od roku 1992.

Franco fashion s.r.o. po celá léta úspěšně naplňuje vizi svého zakladatele, která spočívá ve snaze nabízet lidem pohodlnou, pěknou a kvalitní, ale i trendy nositelnou módu bez ohledu na jejich potřebu konfekční velikosti. Nabízí velikosti až do 10XL.

Franco fashion s.r.o. je rodinná společnost

Franco fashion s.r.o. je rodinná společnost

Dnes je tato společnost rodinná a je s ní samozřejmě spjatý až přátelský přístup k zákazníkům, a to bez ohledu na to, zda se jedná o maloobchod či velkoobchod, protože je důležité si uvědomit, že i za každou firmou stojí lidé se svými potřebami a přáními. Angažuje se zde manželka Bohuše Guliše, jakož i jeho syn, který přináší do firmy nové trendy z oblasti obchodu a marketingu a současně čerpá z životní zkušenosti svého otce. Výsledkem je dynamický přístup k podnikání celé rodiny, což je v dnešní turbulentní době plné různých změn žádoucí.

Úspěšné zahraniční působení Franco fashion s.r.o.

Franco fashion s.r.o. je sice hrdá slovenská firma, ale protože chce dopřát kvalitní módu i v zahraničí, o kterou je zájem, o čemž svědčí i její dlouholeté byznysové působení mimo Slovensko, tak od roku 1998 rozvíjí své obchodní aktivity rovněž v sousedních zemích, a to v Polsku, Maďarsku a Česku.

Skvělá zpráva pro český maloobchod s pánskou, dámskou módou a spodním prádlem, Franco fashion s.r.o. rozšiřuje své působení v Česku. Spolupráce s touto firmou je skvělou volbou z mnoha důvodů.

Proč spolupracovat s Franco fashion s.r.o.?

Franco fashion s.r.o. soustřeďuje svoji aktuální pozornost na český trh. K tomuto obchodnímu rozhodnutí firma dospěla i na základě četných podnětů od českých maloobchodníků a majitelů e – shopu. Co to pro vás jako vlastníky kamenných prodejen a e – shopů znamená? Mimo jiné možnost rozšířit nabídku svého sortimentu o produkty velkoobchodu Franco fashion s.r.o.

Spolupracujte s Franco fashion s.r.o.

Nehrozí jazyková bariéra

Nejste zdatní v angličtině, či se bojíte v tomto jazyce komunikovat a už vůbec si neumíte představit obchodní jednání v angličtině? Slovenština, hlavní komunikativní jazyk Franco fashion s.r.o. je velmi podobný češtině, tudíž se skvěle domluvíte a navíc český a slovenský humor, jak známo, mají k sobě velmi blízko, jsou podobné, což je další bonus.

Byznys v rámci EU

Jak Česko, tak i Slovensko jsou v EU, což usnadňuje obchodování mezi oběma zeměmi. Další výhodou je, že Slovensko není příliš vzdáleno, což přináší možnost čas od času se i osobně potkat bez toho, aniž byste trávili hodiny v letadle apod.

Velkoobchodní nabídka Franco fashion s.r.o.

V nabídce sortimentu naleznete dámskou a pánskou módu, ale i spodní prádlo, pro konkrétní představu zmiňme například trika, polokošile, mikiny, bundy, vesty, košile, pulovry, kalhoty, saka, obleky, kabáty, džíny, šortky, sukně, slipy, boxerky, tílka, pyžama, župany a další, a to v nadměrných velikostech až do 10XL. Vysoce kvalitní textilní výrobky nabízené firmou Franco fashion s.r.o. pochází z Turecka, Polska i Maďarska.

V nabídce Franco fashion s.r.o. najdete široké spektrum oděvů pro pány i dámy

V nabídce Franco fashion s.r.o. najdete široké spektrum oděvů pro pány i dámy

V rámci velkoobchodní spolupráce s Franco fashion s.r.o. není podmínkou zakoupení celé série, počet kusů k zakoupení a typů, jakož i barevných provedení podléhá společné dohodě, protože tato firma si velmi váží svých obchodních partnerů a je schopna vyjít jim maximálně vstříc.

Několik dotazů na majitele Franco fashion s.r.o., Bohuše Guliše:

Co vás baví na vaší práci?

Cítím osobní potěšení z toho, že svojí nabídkou sortimentu dělám svět hezčím místem. Lidé dnes požadují vyšší kvalitu zboží. Vždyť je radost dívat se okolo sebe, například na ulici, ať už v Česku či Slovenku nebo Polsku a Maďarsku a vidět tam chodit oblečené lidi v oblečení z naší nabídky.

Také mě velmi těší spokojenost našich maloobchodních odběratelů s naším zbožím, která je doprovázená jejich opakovanými nákupy, ať už dámského či pánského sortimentu.

Přijdejte se ke spokojeným zákazníkům velkoobchodu Franco fashion s.r.o.

Přijdejte se ke spokojeným zákazníkům velkoobchodu Franco fashion s.r.o.

Co vy, jako majitel velkoobchodu s oděvy považujete za zajímavé na módním průmyslu?

Pestrost sortimentu, který nabízí a lidem obecně dopřává podtrhnout jejich osobnost. K tomu přispíváme i my naší nabídkou oděvů a spodního prádla. Je báječné, když se lidé nebojí nevšedně kombinovat různé kousky oděvů, ale také považuji za důležité umět se vhodně obléknout na určité významné společenské události, kde například džíny skutečně nemají svoje místo, zde je pouze jen minimální místo pro kreativitu, a když už má svá jasně daná pravidla.

Kde můžeme vidět nabídku vašeho sortimentu a osobně vás navštívit?

Posíláme nabídku zboží do e – mailu, navštívit můžete také naše webové stránky www.francofashion.sk . Dovolím si vás rovněž pozvat na osobní setkání na odborný veletrh Styl a Kabo, který se koná v únoru 2024 v Brně.

Franco fashion s.r.o. je pravidelným vystavovatelem na veletrhu Styl v Brně

Franco fashion s.r.o. je pravidelným vystavovatelem na veletrhu Styl v Brně

Vítaní jste také v naší centrále v Topoľčanech na Slovensku.

Gulišovi vás rádi přivítají v centrále společnosti ve slovenských Topoľčany

Gulišovi vás rádi přivítají v centrále společnosti ve slovenských Topoľčanech

Jaké má Franco fashion s.r.o. plány na letošní rok 2024?

Mimo jiné rozšíření obchodní sítě v Česku, ale i sousedních zemích, ale také utužení stávajících obchodních vztahů, protože dobré vztahy dělají dobrý byznys.

 

Kontaktujte firmu Franco fashion s.r.o. a dohodněte si osobní schůzku, ať už na veletrhu Styl a Kabo na stánku firmy, nebo v její centrále na Slovensku.

Zdroj všech fotografií: archiv Franco fashion s.r.o.

Informace k článku: jedná se o inzerci

Pokračujte ve čtení dalších zajímavých článků ZDE.