Veletrh For Beauty navštívilo více než 10 000 lidí

Podzimní veletrh FOR BEAUTY se skvěle vydařil, překonal hranici návštěvnosti deset tisíc lidí! Nekonečné množství inspirace, rady odborníků i výhodné slevy a nákupy – to vše se uskutečnilo na jednom místě, a to během pouhých dvou dní. Veletrh FOR BEAUTY, který se uskutečnil 20.–21. 10. 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, si nenechalo ujít 10 289 návštěvníků, kteří se přišli seznámit s podzimními novinkami v beauty světě. Součástí veletrhu FOR BEAUTY byla také řada celebrit, například Monika Bagárová, Taťána Kuchařová, Andrea Verešová či Tomáš Arsov. Bohatý byl také doprovodný program. Tváří veletrhu byla známá modelka a Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová. Oficiálními vozy veletrhu byly automobily značky FORD.

Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech se představilo 174 vystavovatelů a veletrhnavštívilo 10 289 návštěvníků. K vidění byl divácky velmi atraktivní doprovodný program, jehož součástí byly i prestižní mezinárodní soutěže,“ řekla ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Nechyběly soutěže

Z profesních soutěží zaujala soutěž mladých studentů v barberingu BARBER BATTLE Junior, která proběhla ve třech kategoriích. V kategorii SCISSOR CUT se na prvním místě umístil Matěj Hofman, v kategorii FAST FADE si první místo odnesl Filip Vaněk a v kategorii FREESTYLE HAIRCUT zvítězil Michal Havel. V soutěži BEAUTY FOOT CUP – Mistrovství ČR profesionálních pedikérů získala titul Michaela Hůlková a titul nejlepší zahraniční účastník získala Henrieta Radicsová. Vítězkou MAKE-UP Mistrovství ČR 2023 na téma „DANCING FLOWERS“, kterou vyhlašovala Unie kosmetiček, se stala Sabina Doležalová. Velký obdiv sklidil i šampionát v nail artu a designu NAILPRO CZECHIA. V kategorii TOP MASTER NAIL ART se vítězkou stala Lucie Šurkalová Juřenová a v kategorii TOP MASTER TECHNICKÉ obsadila první místo Miroslava Havířová.

Na veletrhu For Beauty prezentovaly své novinky známé značky

Z profesionálních kosmetických značek představily své produkty DermapenWorld, BEAUTY GROUP – GIGI, pHformula, Obagi, Totis Pharma, INGLOT, PROFI ESTETIKA, BTL, Esthemax, TASHA, UTSUKUSY JAPAN, AMBeauty/Global Nutrition, Clevercare.cz, Depilujeme.cz, GLAMOUR LIFE – FR-HAUT, Oxynergy & CO, Doelis, Onmacabim, Lidee, NOREL, Mesoestetic, Macon Cosmetic, Depiluj,s.r.o., Scimed Biotechnologies, Bionike a
mnoho dalších.

Nechyběly ani oblíbené značky Glamour Lashes, Beauty Store, JB Lashes, NuSkin, Makeup Institute Prague, Paese, Di Angelo Cosmetics, Herbai, Absolute Cosmetics a mnoho dalších.

Kosmetické produkty prezentovaly na veletrhu For Beauty také veřejně známé osobnosti

Své kosmetické produkty v PVA EXPO PRAHA v Letňanech představila i řada celebrit, mezi nimi například modelka Taťána Kuchařová, která poprvé na veletrhu uvedla svou Vlasovou péči ICONIC by Tatiana Kuchařová & Moroccan Sense. Monika Bagárová znovu prezentovala svou prémiovou péči o pleť značky Rumyia Cosmetics by Monika Bagárová. Nechyběla ani známá slovenská modelka Andrea Verešová, která stojí za švýcarskou značkou doplňků stravy Naiada Beauty by Andrea Verešová, či hvězdný kadeřník Tomáš Arsov s vlastními produkty pro profesionální i domácí vlasovou péči a nově pro péči o pleť.
Sekce přírodní kosmetiky byla zastoupena např. firmami imk organics, Weleda, biOrganica, Sallie Cosmetics, Havlíkova přírodní apotéka, ATOK, Biomedica, Saloos, Hemnia a dalšími skvělými značkami.
Produkty určené pro profesionální manikérky a nehtový design představily značky jako Orly, Sparitual, Enii Nails, E.Mi, BrillBird, Marily Nails, Indigo Nails, Nail Mix, Kinetics, Verin, Didier aj.

Pro profesionální péči o nohy se mohli návštěvníci zastavit u stánků Profipedikura.cz, CONETA, BIS BIS, Medicia, feetcalm a Allpresan. V sekci vlasové péče se představily TOMAS ARSOV HAIR & BEAUTY INSTITUTE, Alpo, FarmaVita a Vlasová klinika. Produkty zaměřené na péči o vousy nabízely značky Slick Style, ProBarber, Bulldog
Skincare, BARBERCO aj.

Na veletrhu For Beauty prezentovala svoji módní tvorbu také Hana Celnarová

Na veletrhu For Beauty prezentovala svoji módní tvorbu také Hana Celnarová

Veletrh For Beauty přinesl nahlédnutí do světa módy

Veletrh For Beauty nebyl jen o kosmetice apod., ale i módě. V rámci programu na mole prezentovala značka Horký Boty svoji pánskou obuv, kterou vynesli Muži roku. Mezi vystavovateli byly módní značky jako například Annlock, Horký Boty, Hana Celnarová, Liri, Werso a další.

Již nyní se začínáme těšit na nadcházející jarní veletrh FOR BEAUTY 2024, který se bude konat v termínu 5.-6. dubna 2024. Tváří veletrhu se pro následující rok stala modelka Karolína Mališová.

Zdroj informací: veletrh For Beauty

Zdroj všech fotografií: archiv Sandry Friebové

Pokračujte ve čtení dalších zajímavých článků ZDE.