Módní přehlídka v koncertní síni v Uničově měla úžasnou atmosféru

Náš obchodní partner agentura Studio 365 pořádá různé kulturně společenské události, často módní přehlídky ve větších či menších městech na Moravě a dokazuje tak, se svými dalšími obchodními partnery mezi něž se řadí butiky s módou, módní návrhářky aj., že móda je pro všechny. Nám jako webu o módě, ekonomice a lifestyle Fashion Industry CZ, je potěšením šířit o těchto aktivitách povědomí.

Manželé Mrázovi, majitelé agentury Studio 365 a Sandra Friebová, majitelka webu Fashion Industry CZ

Manželé Mrázovi, majitelé agentury Studio 365 a Sandra Friebová, majitelka webu Fashion Industry CZ

10. března 2023 se v úchvatných prostorách koncertní síně v Uničově konala další skvělá fashion show agentury Studio 365. Ráda jsem se této události osobně zúčastnila i se svojí maminkou, která má začátkem března narozeniny a já jsem jí vstup na tuto nádherou akci darovala.

Sandra Friebová s maminkou a fascinátorem od Marie Mazánkové

Sandra Friebová s maminkou a fascinátorem od Marie Mazánkové

K vidění byla přehlídka butiku Fashion by Kate, modelů české návrhářky Heleny Bedrnové, společenské a svatební módy Svatebního salonu nevěsta, který se nachází v Šumperku, dále modelů úžasné výtvarnice Jitky Jarmarové. Společenské šaty i ty svatební byly k vidění jak se širokou, tak i úzkou sukní a v různých barvách.

Na společenské šaty byla radost pohledět. Autor fotografie: Jiří Vykydal

Na společenské šaty byla radost pohledět. Autor fotografie: Jiří Vykydal.

Všechny přehlídky měly jedno společné, byly na nich prezentovány modely, které jsou nositelné a v různých barvách i střizích, a tak jsou vhodné pro ženy všech postav. Modely byly doplněny brýlovými obrubami Optiky Vizus, květinami z firmy Kytka jako Brno a klobouky od Marie Mazánkové.

Během večera bylo možné si oděvy, ale i módní doplňky, zakoupit. Mnoho žen se zastavilo u stánku s klobouky Marie Mazánkové a při zkoušení skvostů jí vytvořených zjistilo, že si klobouk neumí správně nasadit. Mezi těmi, kdo s paní Marií nejen prohodil pár slov, ale i si klobouk a fascinátor vyzkoušel jsem byla já i moje maminka.

Marie Mazánková a Sandra Friebová na módní přehlídce agentury Studio 365 v Uničově

Marie Mazánková a Sandra Friebová na módní přehlídce agentury Studio 365 v Uničově

Už nyní se těším na další krásnou událost agentury Studio 365.

Zaujal vás článek? Za sdílení budeme rádi.

Více informací o aktuálním dění okolo agentury Studio 365 zjistíte ZDE.

Pokračujte ve čtení zajímavých článků ZDE.

Informace k fotografiím: autor úvodní fotografie je Petr Růžička, všechny fotografie, na kterých je Sandra Friebová, jsou archiv Sandry Friebové