Přijďte si užít veletrh zaměřený na krásu, veletrh For Beauty

Veletrh For Beauty přináší spoustu inspirace, profesionální rady i výhodné slevy a nákupy. Příležitost navštívit jej se naskytne ve dnech od 20. do 21. září 2023, kdy se uskuteční na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Díky pestré škále vystavovatelů přinese to nejlepší ze světa kosmetiky, ať už se jedná o anti-age, wellness, zdravý životní styl nebo péči o nehty, vlasy či vousy.

Získejte díky For Beauty přehled o trendech i v oblasti manikúry

Získejte díky For Beauty přehled o trendech i v oblasti manikúry

Na veletrhu se objeví i řada celebrit, například modelka Taťána Kuchařová nebo zpěvačka Monika Bagárová, která na akci i zazpívá. Tváří veletrhu je známá modelka a Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Program největšího beauty veletrhu v Česku, veletrhu For Beauty, bude i během své podzimní edice mimořádně pestrý

Kromě českých i tuzemských značek, které své novinky představí hned ve dvou výstavních halách, bude na veletrhu k vidění i řada profesionálních soutěží, workshopů či odborných přednášek přímo na stáncích vystavovatelů.

„Součástí veletrhu FOR BEAUTY jsou, jako tradičně, profesionální soutěže. Těšit se můžete například na šampionát v nail artu a designu NAILPRO CZECHIA, mistrovství ČR profesionálních pedikérů BEAUTY FOOT CUP či finále mistrovství ČR v líčení MAKE-UP Mistrovství ČR na téma DANCING FLOWERS nebo na studentskou holičskou soutěž ČR v barberingu BARBER BATTLE JUNIOR,“ říká ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Díky pestré škále vystavovatelů nabídne FOR BEAUTY to nejlepší z české i evropské beauty sféry. Řadu výrobků a přístrojů pro domácí či salónní péči bude možné zakoupit přímo na místě, a to za speciální veletržní ceny. Samozřejmostí je i bohatý doprovodný program. Chybět nebudou módní přehlídky, rozhovory s osobnostmi či show známého kadeřníka Tomáše Arsova.

Na veletrhu For Beauty uvidíte i show Tomáše Arsova

Na veletrhu For Beauty uvidíte i show Tomáše Arsova

Kromě výhodných nákupů budou moci návštěvníci využít i řadu profesionálních služeb v tolik oblíbených beauty pointech. Značka Make-Up Institute Prague nabídne líčení zdarma, profesionálové z Glamour Lashes a Beauty Store zase bezplatně prodlouží řasy, upraví obočí pomocí laminace, a to včetně barvení.

Tatiana Kuchařová představí svoji značku Vlasové péče ICONIC by Tatiana Kucharova & Moroccan Sense

Tatiana Kuchařová představí svoji značku Vlasové péče ICONIC by Tatiana Kucharova & Moroccan Sense

Své kosmetické značky zde představí i řada celebrit, mezi nimi třeba modelka Taťána Kuchařová, která poprvé na veletrhu uvede svou Vlasovou péči ICONIC by Tatiana Kucharova & Moroccan Sense. Monika Bagárová bude znovu prezentovat svoji prémiovou péči o pleť značky Rumyia Cosmetics by Monika Bagárová a během prvního dne veletrhu návštěvníkům zazpívá na hlavním podiu.

Zdroj všech fotografií v tomto článku: archiv veletrhu For Beauty

Více informací o veletrhu For Beauty naleznete na jeho WEBU.

Pozvánky na další události, ale i ohlédnutí za módními přehlídkami apod. naleznete ZDE.