Další krásná fashion show agentury Studio 365, tentokrát v Hranicích na Moravě

Být mediálním partnerem úspěšné agentury Studio 365, je pro nás obrovské potěšení, zvláště proto, že její majitelé Mirek a Jana Mrázovi dávají do své práce, a tedy každé události, kterou pořádají, kus sebe, jsou to skvělí lidé, srdcaři. Tentokrát uspořádali další krásnou fashion show v Hranicích na Moravě, ve čtvrtek 15. září 2022, v prostorách Zámeckého klubu, což je úžasné místo, jež v sobě snoubí úctu k historii a touhu, aby v tomto vzdušném prostoru byly pořádané společenské události a bylo tak užitečné přítomnosti i budoucnosti.

Každý model, který sympatické modelky vynesly na pomyslném mole se  v úžasných prostorách vyjímal. Atmosféra byla, jako je pro akce agentury Studio 365 typické, velmi příjemná a zájem diváků a divaček o módu byl zřejmý, navíc byla znát jejich radost z možnosti užít si fashion show naživo.

Na fashion show byly k vidění nejrůznější výrazné barvy

Na fashion show byly k vidění nejrůznější výrazné barvy

Na fashion show se prezentovaly kamenné prodejny, ale i tvorba známé české módní návrhářky

Historické prostory Zámeckého klubu v Hranicích se na jeden večer otevřely módě, stylu a nspiraci. Na fashion show, kterou uspořádala agentura Studio 365 byl prezentován sortiment dámské módy kamenné prodejny CALZANATTA Hranice a nabídka obchodů Brand jeans, které se nachází ve Valašském Meziříčí a Vsetíně.

Obě fashion show měly několik společných prvků, a to krásu prezentovaných nositelných modelů, barvy a zajímavé kombinace outfitů včetně módních doplňků v podobě nejrůznějších kabelek, opasků apod., ale i obuvi, v drtivé většině na vysokém podpatku. Co se barev týká nechyběly nejrůznější odstíny růžové a zelené barvy (i velmi výrazná neonově zelená), ale i tmavé barvy jako černá a modrá v tlumené variantě.

I klasické barvy mají své kouzlo

I klasické barvy mají své kouzlo

Při pohledu na prezentované modely si na své přišly milovnice ženskosti i její obdivovatelé jako například pánský doprovod přítomných dam, který tak mohl získat inspiraci k nákupu produktu, jímž okouzlí svoji milovanou partnerku.

Módní večer byl završen fashion show nádherných modelů české módní návrhářky Heleny Bedrnové.

Večer moderoval Libor Čada, o líčení modelek se postarala Zuzana Hrdličková, krásné fotky vytvářel foto Červená růže – Pavel Sečkař a generálním partnerem tohoto módního večera se stala firma MOTO MORAVA – autorizovaný dealer vozů OPEL.

Autor fotografií: Červená růže – Pavel Sečkař

Více informací o agentuře Studio 365 zjistíte ZDE.

Informace o dění v módním průmyslu naleznete ZDE.