Slatinice zažily velkolepou fashion show módní návrhářky Šárky Ordošové

Oblíbená česká módní návrhářka Šárka Ordošová uspořádala ve Slatinicích úchvatnou fashion show, která byla velmi povedeným kulturně společenským večerem, nechybělo také hudební vystoupení Sabiny Soviarové a Petra Matějů, zazpíval Václav Maxmilián Schafer, o baletní vystoupení se postarala Laura Mohylová.

Atmosféra na fashion show, kterou pořádala Šárka Ordošová, byla skvělá

Atmosféra na fashion show, kterou pořádala Šárka Ordošová, byla skvělá

Svoji tvorbu zde prezentovala nejen organizátorka večera Ordošová, ale i další čeští módní návrháři. Hosté večera mohli zhlédnout převážně elegantní až extravagantní společenské modely pro dámy v různých výrazných barvách Ivety Řádkové,  dále svěží dámskou i pánskou módu od Martina Čapka, tvorbu Natálie Ordoš, jež podtrhuje ženské tvary a je zhotovena z kvalitních materiálů, jenž dopřávají pohodlí při nošení.

Zvláště divačky zaujaly modely z pravé kožešiny značky LocaLu, za níž stojí Lucie Prokešová a Natálie Ordoš. Velmi inspirativní co do výrazných kombinací oděvů v outfitu byla fashion show Go Fashion.

Módní návrhářka Šárka Ordošová tvoří nádherné společenské a svatební šaty

Módní návrhářka Šárka Ordošová tvoří nádherné společenské a svatební šaty

Módní přehlídka pořadatelky této události, Šárky Ordošové, byla hřebem večera. Ordošová si dává záležet na velmi kvalitním zpracováním modelů, tvoří skutečně nádherné detailem okouzlující společenské róby, svatební šaty a další, klade důraz na použití vysoce kvalitních materiálů.

Navštivte naši kategorii Módní události, kde najdete více informací o dění v módním průmyslu.

Objevte krásy tvorby Šárky Ordošové, pokud je ještě neznáte ZDE.

Autor všech fotografií: panda foto