Přijďte si užít jubilejní 20. ročník Svatebního veletrhu Pardubice 2024

Rádi šíříme pozvánky na módní události, ať už jsou tyto větší či menší a v různých místech v Česku i zahraničí, ale pokud můžeme šířit povědomí o krásné akci s duší, jejíž se uskuteční už 20. edice, jsme nadšení. Tímto případem je právě Svatební veletrh Pardubice, který se uskuteční už 3. a 4. února 2024.

Na co se můžete těšit na Svatebním veletrhu Pardubice 2024?

Nádherné foyer budovy ČSOB Pojišťovny zaplní téměř 60 svatebních profesionálů, kteří osobně poradí a předvedou nejnovější trendy v oboru a pomohou zařídit svatbu od A do Z. Svatební salóny nejen z Pardubic předvedou šaty pro nevěstu, družičky, svatební maminky a nezapomeneme ani na ženicha, svědky i tatínky. Vše po oba dva dny uvidíte v několika módních přehlídkách.

Součástí Svatebního veletrhu Pardubice budou i módní přehlídky

Součástí Svatebního veletrhu Pardubice budou i módní přehlídky

Snoubenci si vyberou z několika stovek vzorů snubních prstenů u šesti zlatnických dílen, jejichž lesknoucí šperky osloví určitě i nezadané, které může blížící se Valentýn inspirovat k zásnubám. K vidění budou také svatební dorty a cukroví, které cukrářky připraví nejen jako podívanou, ale také k ochutnání.

Seznámíte se a zjistíte, jak si lidsky sednete se svatebními koordinátorkami, fotografy nebo kameramany. Vizážistky poradí i nalíčí přítomné slečny. Kadeřnice ukáží, jak upravit neposedné vlasy tak, aby účes vydržel celý den.

K výběru a zakoupení bude také pohodlná a krásná obuv, kterou je třeba pořídit a prošlápnout co nejdříve, aby v nich nevěsta či ženich celou svatbu vydržel nejen tančit.

Pro všechny návštěvníky veletrhu bude tradičně připravena ochutnávka sklenky prosecca, kávy a míchaných nápojů. V doprovodném programu nebude chybět společenský tanec, vystoupení okouzlující hudebního dua, jehož hudba Vás opravdu chytne za srdce, a možná přijde i kouzelník.

Na Svatebním veletrhu Pardubice se budou prezentovat i foto služby

Na Svatebním veletrhu Pardubice se budou prezentovat také foto služby

Těšit se můžete na ukázky svatebních fotografií i záznamů z dílen zkušených fotografů a video tvůrců, které si lze hned objednat. Květinové vazby, catering, nabídka svatebních areálů, ubytování i místa pro obřad, ale také specialisté na hubnutí před svatbou, to vše bude k dispozici na jubilejním 20. ročníku Svatebního veletrhu Pardubice v sobotu 3. února 2024 od 10 do 17 a v neděli 4. února 2024 od 10 do 16 hodin. Vstup je zdarma. Lákadlem pro snoubence bude soutěž o svatební cestu do luxusního spa resortu v hodnotě 25.000,- Kč v Lázních Bělohrad.

Zdroj všech fotografií: archiv Svatebního veletrhu Pardubice

Více informací o této události naleznete ZDE.

Další informace o dění v módním průmyslu naleznete ZDE.