Plánujete svatbu? Zavítejte na nový Svatební veletrh Vysočina! Jak obvykle zmiňuje naše paní majitelka, prostor pro módu a vnímání čehokoliv se zapojením této disciplíny se vždy najde. Jedním z důkazů těchto slov je i svatba. Dokážete si představit nevěstu a ženicha bez oděvu, případně svatební hosty? Nejen v oblasti oblečení se mohou návštěvníci nové události Svatební veletrh Vysočina inspirovat. Je nám potěšením oznámit vám, že jsme se stali mediálním partnerem právě tohoto zcela nového projektu Svatební veletrh Vysočina.

Plánujete svatbu? Zavítejte na nový Svatební veletrh Vysočina!

Dovolte nám představit nový Svatební veletrh Vysočina, který se uskuteční v pátek 12. 11. 2021 a sobotu 13. 11. 2021 v Havlíčkově Brodě, pomyslném středu Kraje Vysočina, a to v Kulturním domě Ostrov. Toto královské město si organizátoři vybrali pro dobrou dosažitelnost z okolních měst tak, aby snoubencům na jednom místě nabídnuli vše, co budou na své svatbě potřebovat.

Na co se můžete těšit na Svatebním veletrhu Vysočina?

Na snoubence čeká po oba dva dny doprovodný program veletrhu, který začne v pátek ve 14:00 hodin a pokračovat bude v sobotu od 10:00 hodin dopoledne. Oba dny budete mít možnost seznamovat se svatebními dodavateli, vystavovateli Svatebního veletrhu Vysočina, kteří snoubencům představí svoje služby a produkty.

Plánujete svatbu? Zavítejte na nový Svatební veletrh Vysočina!

Můžete se těšit na ručně vyráběné snubní prsteny z rodinného zlatnictví, budoucí nevěsty si prohlédnou nejen během módních přehlídek svatební šaty z hedvábí, šifonu, třpytivých flitrů a perliček, či šaty v boho stylu. Pánové si přijdou na své u elegantních obleků. Vyberete si svého kameramana, fotografa, nebo také hudbu na svatební obřad. Vizážistky vás nalíčí a poradí vám tu správnou předsvatební péči o pleť.

Obdržíte rady, jak vše správně sladit, kde pořídit prstýnky, svatební kytici, pozvánky, na co nezapomenout u svatební hostiny, kterou už tradičně zdobí svatební dort. Nabídneme vám nejen sladkosti, ale i možnosti, jak v moderním duchu vše zařídit jednoduše, aby vás to nestálo zbytečně času, nervů a peněz.

Co všechno Vás čeká? Na co všechno se můžete těšit? Věříme, že toho bude hodně. Přijďte se podívat. Vstup je zdarma.

Více informací: www.svatebni-veletrh-vysocina.cz  a Facebooku a Instagramu

Zdroj všech fotografií: Svatební veletrh Vysočina