Prodejní veletrh Žena a jaro zaujal

Poslední březnový den a první dubnový den letošního roku hostil Dům Techniky v Pardubicích prodejní veletrh Žena a jaro. Součástí akce byly obsahově i tematicky zajímavé přednášky. Program měl zahrnovat i módní přehlídky, ale ty se bohužel z důvodu nemoci nemohly uskutečnit, a proto se nekonaly.

Při vstupu do místa konání prodejního veletrhu Žena a jaro, který byl lifestylově zaměřen, si mohli návštěvníci akce zjistit více o svém zdraví, protože tam byl doslova po ruce stánek VZP (Všeobecná zdravotní pojišťovna), kde bylo možné podstoupit analýzu vlastního zdraví díky přístroji, jenž vyhodnotil například opotřebení těla na určitý věk, množství vody v těle, tuku apod. Jedním z dalších stánků byl i ten známé kosmetiky Oriflame.

Stánek Santigi na prodejním veletrhu Žena a jaro

Stánek Santigi na prodejním veletrhu Žena a jaro

Během prodejního veletrhu Žena a jaro bylo co objevovat, zajímavých produktů a služeb z nejrůznějších oblastí lifestylu nabídl dostatek. 

Dámy si na veletrhu Žena a jaro mohly koupit mladistvé, výrazné až extravagantní modely oblečení, nejrůznější tvary, barvy a materiály z nichž byly vytvořeny náušnice, dále náramky, látkové brože, módní doplňky v podobě šátků umistitelných nejen do vlasů, na ruku, ale i do pasu.

Variabilní šátky byly na prodejním veletrhu Žena a jaro k zakoupení také

Variabilní šátky byly na prodejním veletrhu Žena a jaro k zakoupení také

Svojí vůní, ale i jemným designem zaujaly svíčky do bytu, které byly k prodeji ve velmi netradičních vůních. Ke koupi  byly i velmi užitečné kosmetické produkty, spreje na pohlcení pachů, rovněž i čaje na podporu zdraví aj. Své služby nabízela odbornice na horoskopy, ale i několik českých lázní.

Na prodejním veletrhu Žena a jaro byl široký výběr kosmetickcýh produktů

Na prodejním veletrhu Žena a jaro byl široký výběr kosmetickcýh produktů

Dům Techniky v Pardubicích má skvělou dopravní dostupnost, nachází se nedaleko zastávky městské hromadné dopravy, je jen pár kroků vzdálený od historického centra města, tudíž jej snadno najdou i lidé pohybující se pěšky.

Žena a jaro je lifestylová akce, která se uskuteční zase příští rok. Na pozim letošního roku můžete navštívit podobnou událost s názvem Žena a podzim, která se dle plánu uskuteční také v prostorách Domu Techniky v Pardubicích.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Reportáže z událostí a pozvánky na další módní události najdete v naší kategorii Módní události.

Navštivte web Domu Techniky v Pardubicích.