Fashion show MB Styl Fashion v KD Kozmice zaujala nejen svým netradičním zakončením

Prostory KD Kozmice hostily v sobotu 21. října 2023 fashion show agentury MB Styl Fashion. Tato agentura patří velmi šikovné a energické ženě Barboře Peschové, která se věnuje i různým dalším aktivitám, jako například vizážistice, lektorství mermaidingu, atd. Fashion show patřila prezentaci velmi pěkné dámské nositelné módy, která se nesla jak v přírodních tónech, tak i různých barvách a k vidění byly také extravagantní prvky i sportovní modely a společenská móda.

V rámci módního večera se prezentovaly firmy Benice Fashion, Takko Fashion, Jannis Fashion, Svatební salón Ariana, Top trendy móda, Swank mode a další.

Na tomto krásném módním večeru si role modelek vyzkoušely nejen ženy, mezi nimiž byly i bývalé modelky, a také mladé slečny a šikovné malé holčičky. Všechny přítomné si prezentaci dámské módy velmi užívaly a svoji radost dávaly najevo milými úsměvy. Nechyběli ovšem také modelové, kteří se své role zhostili skvěle a bylo znát, že mají také smysl pro humor. Dámy v řadách návštěvnic módního večera z jejich přítomnosti na mole byly doslova nadšené.

Fashion show MB Styl Fashion v KD Kozmice

Defilé fashion show MB Styl Fashion v KD Kozmice, outfity: Swank mode, autor fotografie: Miroslav Domčík

A v čem fashion show velmi mile překvapila? Svým zakončením v podobě Barbie vstupu, kdy si diváci mohli prohlénout další typ módy od Swank mode, v růžovém duchu, s velmi zdařilou energickou až herecky a tanečně působící choreografií i hudbou, která báječně k vystoupení ladila. Pro ty z vás, kteří to neví, tak obvykle fashion show končí prezentací svatební či společenské módy.

Je až neuvěřitelné, jaké hudební nadání mají někteří mladí lidé. Jednou z nich je bezesporu 15letá Adéla Křivánková, která během módního večera nádherně 4x zazpívala.

Závěrem si dovolujeme dodat, že Jiří Jekl skvěle moderoval celý večer a všichni, kteří se na fashion show v Kozmicích podíleli, ale byli i její součástí, tak vytvořili báječnou atmosféru.

Pokračujte ve čtení dalších článků o fashion událostech ZDE.