Zlínský Barcamp letos přinese ještě obsáhlejší program než doposud

Po úspěšném loňském navázání na tradici zlínských otevřených konferencí, tedy Barcampů, se i letos mohou zájemci o informace ze světa byznysu a podnikání těšit na další ročník této akce. Zlínský Barcamp 2023 se uskuteční již 22. dubna na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a opět do Zlína přinese celou řadu inspirativních osobností.

Barcamp 2023 s podtitulem „Podnikání není věda“

Letošní ročník konference Barcamp nese podtitul „Podnikání není věda“  i tentokrát bude program celé akce především inspirovat pro podnikání, přinášet informace, nové podněty, motivace a přibližovat příběhy úspěšných podnikatelů, investorů i kreativců z různých odvětví byznysu.

Hlavním nosným tématem však jsou především moderní trendy v podnikání a nové příležitosti, které se na nás valí v souvislosti s turbulentními změnami ve světě a podnikatelském prostředí v uplynulých 2 letech.

Nadšenci do podnikání z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně spolu s Technologickým Inovačním Centrem Zlín se od loňského roku znovu pustili do pořádání otevřené akce o podnikání – Barcamp. Ta je již od roku 2010 spjata se Zlínem, ve kterém tradice těchto konferencí odstartovala. Dnes jsou již tyto akce konány pravidelně napříč celým Českem.

Vstup na konferenci Barcamp je zdarma a je nutné se registrovat

Konference je postavená na principu otevřenosti. Vystupujícím se tak může stát kdokoli z řad veřejnosti, kdo má k tématům podnikání, byznysu, startupů, technologií či kreativity co říci. Vstup na konferenci je z podstaty Barcamp konferencí ZDARMA, je potřeba se pouze registrovat.

Letošní ročník přidává na počtu výrazných a zvučných jmen ze všech oblastí podnikání

Na konferenci se tak objeví například Radovan Vávra s tématem ESG investování o principech, výnosnosti a diverzifikaci investičního portfolia, Petr Vavrouška, někdejší novinář a zahraniční zpravodaj Českého rozhlasu, dnes šéf marketingu a strategie designérské společnosti Egoé z Bílovic u Uherského Hradiště nebo Martin Cígler, zakladatel společnosti Cígler Software, dnes Seyfor, která stojí za účetními a ekonomickými systémy Money.

Ale také mladé tváře, jako např. Tomáš Andrlík s „cvrčkovým“ start-upem Grig, Terezie Čierniková, podnikatelka, moderátorka, mentorka z projektu #holkyzmarketingu, ale také výpomocná kostymérka hollywoodských trháků, která pracovala i s „chlapcem, který přežil” –  Harry Potterem. Na konferenci Barcamp nebude chybět také např. Erika Eliášová, jejíž e-shop generuje roční obrat okolo 130 milionů korun. A tím tento výčet rozhodně nekončí!

 

Registrujte se a buďte součástí Zlínského Barcampu 2023! Přihlaste se na www.zlinsky-barcamp.cz a sledujte informace také na sociálních sítích.

Na výše zmíněném webu naleznete více informací o události Barcamp 2023.

Pokračujte ve čtení dalších článků ZDE.

Zdroj úvodní fotografie: archiv Zlínského Barcampu