„WALK YOUR WAY“: INDIVIDUALITA A OSOBNOST V JÁDRU NOVÉ KAMPANĚ MICAM

Nová kampaň podpoří další ročník MICAM Milano, naplánovaný na 17. až 20. září 2023, který se uskuteční na výstavišti Fieramilano (Rho) a přivítá vystavovatele i návštěvníky třemi jednoduchými slovy: WALK YOUR WAY.

Toto povzbuzení je mnohem víc než jen motto: je to poselství podporující individualitu, autenticitu a sebevyjádření prostřednictvím bot, které se rozhodneme nosit.

Chůze je jednoduchá a přirozená činnost, ale způsob, jakým ji děláme, je vyjádřením toho, kdo jsme,“ říká Giovanna Ceolini, prezidentka MICAM a dodává „Walk Your Way je pozvánkou k prozkoumání vlastního stylu, k přijetí své individuality a k nošení bot s hrdostí, dosáhnout svých cílů lze krok za krokem. MICAM představuje mnohostranný svět vysoce kvalitní obuvi, ve kterém je zákazník jádrem jeho hodnotového systému. Pokud jde o boty, neexistují žádná pravidla, která byste měli dodržovat. Všichni jsou povzbuzováni, aby následovali své vlastní vášně a nosili boty, ve kterých se v každé situaci cítí nejpohodlněji“.

Na kampani, kterou produkovaly MM Company a Laureri Associates pod uměleckým vedením Barbieri Magalini, se podíleli režisér Marco Gradara a pouliční fotograf Federico Ghiani. Obrázky z módního filmu a kampaně mají dynamický a současný vzhled, a to i díky jemnému špičkovému vzhledu, který vybral stylista Nicola Pantano z kolekcí některých z nejslibnějších talentů současné módní scény: Alessandro Gilles, Antonio Corposanto, Arthur. Arbesser, Ballantyne, Cavia, Claire, Dans les Rues, Francesca Bellavita, Funghi, Gentile, Haus Of Honey, Junk, Les Filles D’Eva, Mirial, Monte Sharp, Ni-do, Object Particular, OGR, Panchic, Pomandère, Weili Zheng.

Credits:
Kreativní směr a produkce: MM Company
Umělecké vedení: Barbieri Magalini (Manuel Barbieri a Marco Magalini)
Accounting: Riccardo R.C. Laureri
Fotografie: Federico Ghiani
Video: Marco Gradara
Asistenti produkce: Giulia Argenti, Alessandra De Felice, Gabriele Mustacchio, Josephine Oppimitti

Hrají: Aidé & Josh Kempton @Independent mgmt
Vlasy/make-up: Valentina Marzona
Styl: Nicola Pantano & Asistentka: Sofia Riva
Asistenti videa a fotografií: Franklin Barriga, Alessandra Alba, Federico Parigi
Oblečení, boty a doplňky: ŽENA: ELEGANT Gentile (top, kalhoty a bunda), Claire (boty), Ni-do (taška) TRENDSETTER: Weili Zheng (bunda a sukně), Haus Of Honey (boty), Monte Sharp (taška ), Dans les Rues (prsteny), Funghi (náušnice), Junk (sluneční brýle) URBAN: Les Filles D’Eva (top a džíny), Francesca Bellavita (boty), Object Particolare (taška), Dans les Rues (prsteny), Junk (sluneční brýle) MUŽ: ELEGANTNÍ Alessandro Gilles (kalhoty a bunda) KOKTEJL: Arthur Arbesser (triko), Ballantyne (kalhoty), Mirial (boty) SPORTY: Antonio Corposanto (bunda a kalhoty), Panchic (boty), Junk (sluneční brýle) PÁR – ŽENA: Arthur Arbesser (nahoře), Pomandère (kalhoty), OGR (boty); MUŽ: Cavia (tričko), Ballantyne (kalhoty), OGR (boty)

Nejen pořadatelé, ale i my (Fashion Industry CZ) jako mediální partner veletrhu MICAM se v době jeho konání, těšíme setkání. Přijďte si užít MICAM v termínu od 17. do 20. září 2023 na Fieramilano (Rho).