Veletrh EXPO RIVA SCHUH & GARDABAGS slaví letos 100. výročí

Máme obrovskou radost, že můžeme tento nový rok 2024 začít skvělou zprávou, a to, že náš italský obchodní partner, odborný B2B veletrh Expo Riva Schuh and Gardabags, sfoukne 100 svíček na dortu. Blahopřejme a přejeme mnoho dalších úspěšných edic veletrhu!

Sfouknout 100 svíček není jednoduchá věc. Ano, bere to dech, ale co je důležitější, přebrat kontrolu nad vlastními emocemi, protože zapálení každé z těchto svíček je spoustou vzpomínek, tváří, setkání, společností, sbírek, klopýtnutí a vítězství.

 

Oblíbený veletrh Expo Riva Schuh a Gardabags má za sebou skutečně dlouhou historii

Oblíbený veletrh Expo Riva Schuh a Gardabags má za sebou skutečně dlouhou historii

Sto vydání Expo Riva Schuh & Gardabags, což také znamená přibližně 50 let výstav, se bude slavit po celý rok 2024 a zapojí celou oblast Riva del Garda. Bude to víc než jen způsob, jak připomenout úspěch nebo tvrdou práci a obětavost tolika lidí, kteří se na veletrhu podílí. Bude to příležitost k udržení a posílení principů, které vždy vévodily Expo Riva Schuh & Gardabags.

Nová marketingová kampaň a zejména logo oslav pro 100. ročník byly proto pečlivě navrženy a vyvinuty s péčí a smyslem pro detail

Dva překrývající se kruhy tvořící číslo 100 v logu představují spojení a překrývání dvou duší veletrhu: duše Expo Riva Schuh a duše Gardabags.

Právě ta narativní nit spojující logo s kampaní vytvořenou pro nadcházející speciální edice. Expo Riva Schuh & Gardabags ve skutečnosti zdůrazňuje hodnotu spojení dvou trhů tak životně důležitých pro módu (obuv a tašky) v jediné akci prostřednictvím originální a moderní kampaně s mnoha tématy. Na oslavu spárování obuvi a doplňků byl vyvinut koncept, který by se dal vyjádřit působivým obrazem a jednoduchým, přímočarým sdělením: ‚Bringing Trends Together‘.

Vizuály ukazují přesně toto spojení: z tenisky se stane taška přes rameno, zatímco taška je vyrobena z barevných tkaniček. Duhové barvy, které vždy vyznačovaly logo Expo Riva Schuh & Gardabags, byly zachovány, což symbolizuje náš závazek reprezentovat všechny vlajky světa a zdůrazňuje mezinárodní povahu akce v Riva del Garda, která vítá a nabízí ideální obchodní platformu pro globální produkce.

Veletrh Expo Riva Schuh a Gardbags je otevřený světu a trendům ve vývoji průmyslu

Jeden detail na závěr: kruhy tvořící číslo 100 jsou otevřené, aby vyjadřovaly otevřenost veletrhu světu, mnoha změnám, které každý den ovlivňují toto odvětví. Zdůraznit schopnost Expo Riva Schuh & Gardabags pořádat akce schopné tlumočit a řešit neustále se měnící potřeby trhu.

 

Veletrh Expo Riva Schuh a Gardabags vděčí za svůj úspěch mnoha lidem

Veletrh Expo Riva Schuh a Gardabags vděčí za svůj úspěch mnoha lidem

Jako u každé oslavy s úctou k sobě samému je oficiální pozvání nutností: Expo Riva Schuh & Gardabags čeká od 13. do 16. ledna a od 15. do 18. června 2024 na všechny, kdo přispěli k úspěchu této akce. Oslavit cestu s dlouhou historií, ale také dlouhou cestu před sebou. Cesta, která láká všechny na celém světě, kteří se zabývají obuví, taškami a doplňky.

O odborném B2B veletrhu Expo Riva Schuh & Gardabags:

S návštěvníky z celého světa a více než 40 zemí zastoupených mezi vystavujícími společnostmi je Expo Riva Schuh & Gardabags – pořádaná Riva del Garda Fierecongressi SpA – přední mezinárodní veletrh věnovaný objemné obuvi, koženému zboží a doplňkům.​

Více informací o veletrhu naleznete na jeho webu.

Pokračujte ve čtení dalších zajímavých článků z odvětví veletrhu a ekonomiky ZDE v naší kategorii B2B novinky.

Zdroj všech fotografií v tomto článku: archiv Expo Riva Schuh a Gardabags

Informace k článku: jedná se o inzerci