Ohlédnutí za veletrhy Styl a Kabo únor 2024 – 3. díl

Chtěli jste navštívit odborné B2B veletrhy Styl a Kabo, které se v termínu 16. – 18. února 2024 konaly na výstavišti Brně a z jednoho či více různých důvodů se vám to nepodařilo a mrzí vás to? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu.

Dnes na našem webu zde v kategorii B2B novinky pokračuje seriál článků jako ohlédnutí za veletrhy Styl a Kabo, respektive za jejich únorovou edicí, třetím dílem tentokrát na téma spodní prádlo.

Spodní prádlo

Spodní prádlo pro dámy, pány, ale i děti je neodmyslitelnou součástí snad každého outfitu během dnů bez ohledu na společenskou událost, kam je svými nositelkami a nositeli veneseno. Pozornost mu byla věnovaná i na únorové edici odborných B2B veletrhů Styl a Kabo v Brně.

Praktické spodní bílé košilky pro dámy v nabídce velkoobchodu stále najdete

Není výjimkou, že maloobchody, konkrétně klasické kamenné prodejny v menších či větších městech shání u svých dodavatelů spodní bílé košilky pro dámy z příjemného materiálu. Tento sortiment najdete v nabídce firmy Hotex.

Stále lze sehnat spodní bílé košilky

Stále lze sehnat spodní bílé košilky

Firma Werso opět potěšila přítomné dámy i pány

Česká firma Werso je na veletrhu Styl a Kabo stálice mezi vystavovateli a na její modely spodního prádla je vždy radost pohledět.

Prádlo značky Werso upoutá nejen svým vzhledem, ale i kvalitou

Prádlo značky Werso upoutá nejen svým exkluzivním vzhledem, ale i kvalitou

Dámské spodní prádlo Werso zaujme nejen dámy, ale i pány, a to krásným zpracováním, kvalitními materiály a odbornou zdatností veškerého personálu, tedy nejen paní majitelky Jiřiny Matoušové, který na jejím stánku můžete potkat.

Naše paní majitelka Sandra Friebová vlevo s radostí navštívila na stánku firmy Werso majitelku této firmy Jiřinu Matoušovou vpravo

Naše paní majitelka Sandra Friebová vlevo s radostí navštívila na stánku firmy Werso majitelku této firmy Jiřinu Matoušovou vpravo

A módní přehlídka spodního prádla značky Werso? Tak ta na veletrzích Styl a Kabo byla opět dechberoucně úchvatná.

Na veletrzích Styl a Kabo se prezentovala i značka NIKA INTIMA

Firma NIKA INTIMA vyrábí od začátku své existence, od roku 1991, spodní prádlo z přírodních materiálů. Od roku 2007 šije oděvy i z bambusového textilu a zaměřuje se na výrobku eko spodního prádla. Její spodní prádlo je ušité z materiálů s vysokými zdravotními a ekologickými standardy.

Stánek firmy NIKA INTIMA na veletrzích Styl a Kabo

Stánek firmy NIKA INTIMA na veletrzích Styl a Kabo

Už příští pondělí se můžete zde v kategorii B2B novinky těšit na další, již čtvrtý, díl seriálu článků ohlédnutí za veletrhy Styl a Kabo únor 2024, tentokrát na téma dámská móda.

Pokračujte ve čtení dalších článků s obsahem ideálním pro B2B sféru v naší kategorii B2B novinky, kde najdete i předchozí díl tohoto seriálu článků.

Více informací o veletrzích Styl a Kabo najdete na jejich webu.

Zdroj všech fotografií: archiv Sandry Friebové

Informace k úvodní fotografii – je na ní zachycen stánek značky NIKA INTIMA.