Jubilejní 60. edice veletrhu Styl a Kabo očima Sandry Friebové

Ano, tento článek s nadpisem Jubilejní 60. edice veletrhu Styl a Kabo očima Sandry Friebové, je slibovaným 7. dílem seriálu článků o zmíněné edici oblíbených B2B veletrhů, které se konaly od pátku 17. do neděle 19. 2. 2023. Ve středu, v rámci 6. dílu, jsme se věnovali tématu dámská a pánská společenská móda.

Veletrhy Styl a Kabo se konají neuvěřitelných 30 let, únorová edice tohoto veletrhu byla již 60.

Jsem na existenci tohoto veletrhu jako módní fanynka velmi pyšná, a proto mu jako jeho mediální partner, web o módě Fashion Industry CZ, věnujeme letos ještě více pozornosti než obvykle, toto výročí i samotný veletrh si to zaslouží.

Veletrh Styl a Kabo si zaslouží pozornost

Veletrh Styl a Kabo si zaslouží pozornost

Oděv na veletrh může vypovídat více než se zdá

Jako majitelka tohoto webu o módě Fashion Industry CZ, který je mediálním partnerem veletrhů Styl a Kabo jsem outfit na veletrh vybírala velmi pečlivě, několik z nich jsem zavrhla, když jsem neměla pocit, že je vhodný. Zvítězil tento. Chtěla jsem si vzít na sebe oranžové sako, vzdát úctu veletrhu Styl a Kabo, který je spojován s červenou barvou, proto tato halenka a boty jsou třešničkou na dortu, k nim jsem doladila brýle a náušnice k detailům na obuvi, černé doplňky jsem doladila k černé kabelce (na fotografii chybí).

Outfit na veletrh Styl a Kabo jsem vybírala pečlivě

Outfit na veletrh Styl a Kabo jsem vybírala pečlivě

Veletrhy Styl a Kabo jsou skvělé místo a událost pro setkávní odborníků

K návštěvě odborných veletrhů mají odborníci jako módní návrháři, maloobchodníci, nákupčí a další různé důvody, často je to zjištění novinek v odvětví, objednávky zboží a další.

Skvělým nápadem je tuto činnost spojit i se schůzkami s dalšími lidmi, kteří tam míří a dlouho jste se s nimi chtěli setkat. Já jsem se chtěla setkat s módní návrhářkou a majitelkou značky Markirio a tak jsme se potkaly na veletrzích.

Zleva majitelka Fashion Industry CZ a vedle ní majitelka značky Markirio

Zleva majitelka Fashion Industry CZ a vedle ní majitelka značky Markirio

Setkání s obchodními partnery na veletrhu je milé

Že jsem PR manažerka vyhlášeného brněnského obuvníka Michaela Horkého není tajemství, že je to můj obchodní partner a jeho prezentace se objevuje i zde na Fashion Industry CZ jste si asi všimli, není tedy překvapení, že jsme se spolu vyfotili u mého roll up banneru na veletrhu Styl a Kabo i s vedením Textilního zkušebního ústavu, panem RNDr. Pavlem Malčíkem.

Zleva Michael Horký, Sandra Friebová, Pavel Malčík

Zleva Michael Horký, Sandra Friebová, Pavel Malčík

Je milé navštěvovat na stáncích na veletrzích své stávající obchodní partnery.

Navštívila jsem na veletrhu Styl a Kabo i stánek firmy Werso a paní majitelku Jiřinu Matoušovou

Navštívila jsem na veletrhu Styl a Kabo i stánek firmy Werso a paní majitelku Jiřinu Matoušovou

Ráda se seznamuji s novými lidmi, poznávám nové kultury, produkty a zajímavé služby. Zavítala jsem i na stánky zahraničních firem.

Tato firma nabízí zajímavé kožené produkty

Tato firma nabízí zajímavé kožené produkty

Bez jídla to nejde

Možností, kde se najíst na veletrhu Styl a Kabo je naštěstí více a nabídka je pestrá od klasiky až po lehčí jídla jako různé krémy, saláty apod.

Nabídka jídla byla už zase pestrá

Nabídka jídla byla už zase pestrá

Doprovodný program na veletrhu Styl a Kabo byl zajímavý

V rámci doprovodného programu 60. edice odborných B2B veletrhů Styl a Kabo bylo možné shlédnout módní přehlídky různých firem, škol, vyslechnout si přednášky a další.

Jednu z přednášek měl i obuvník Michael Horký s Mgr. art. Ivanou Kaňovskou Art.D., dále návštěvníci veletrhu mohli vidět ukázku jeho tvorby ve vitríně v prostorách pavilonu veletrhu Styl a Kabo. Na slavnostním galavečeru k tomuto veletrhu se několik párů luxusních kožených dámských lodiček značky Horký Boty, za níž stojí Michael Horký, prošlo na nohou modelek s kolekcí módní návhářky Ivety Řádkové, k níž byly exkluzivně zhotoveny.

Michael Horký a Sandra Friebová u vitríny značky Horký Boty na únorové edici veletrhu Styl a Kabo

Michael Horký a Sandra Friebová u vitríny značky Horký Boty na únorové edici veletrhu Styl a Kabo

Už nyní se těším na další edici veletrhu Styl a Kabo, nejen jako majitelka webu o módě a mediální partnerka, ale i jako osoba. Uvidíme na veletrhu Styl a Kabo v srpnu 2023?

Líbil se vám článek? Sdílejte jej na sociální síti Facebook například.

 

Na další, již osmý a současně poslední, díl seriálu článků o jubilejní 60. edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo, tentokrát na téma Galavečer jubilejní 60. edice veletrhu Styl a Kabo očima Sandry Friebové, se můžete těšit již tuto středu zde v kategorii B2B novinky. V této kategorii si můžete přečíst také všechny předchozí díly.

 

Zajímavosti k tématu veletrh Styl a Kabo naleznete ZDE.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Informace k článku – nejedná se o inzerci