Zajímavý doprovodný program veletrhu Gallery FASHION & Shoes digital se začne odehrávat již 1. února 2021.

Mezi partnery doprovodného programu  patří DMI / Deutsche Modeinstitut (Německý módní institut), Fashion Trend Pool, Fashion Cloud a VDMD, které budou stejně jako časopis TextilWirtschaft po dobu trvání výstavy zastoupeny svým vlastním digitálním stánkem i v prodlouženém časovém rámci. „Se všemi našimi partnery pracujeme již mnoho let, jako například s Fashion Cloud, který se znovu zúčastní. A společnost Igedo také pluje pod vlajkou Gallery na platformě Fashion Cloud, “dodává Ulrike Kähler, Managing Director of Igedo Company,
Gallery Project Director.

Každý  den jiný webinář

V rámci „Gallery FASHION & Shoes digital“ budou každý den prezentovány exkluzivní jednorázové webináře o různých tématech ve stanovených časech. Nejde však jen o DMI Fashion Day, který bude multimediálním zážitkem pro sezónu podzim / zima 2021/22 čekat na návštěvníky v nadcházejícím formátu digitální galerie a je vzrušující a informativní digitálním programem.

Rozděleny do sedmi různých webinářů v různé dny veletrhu budou představena následující témata: Inspirace, Trh a Maloobchod, nejnovější barvy a materiály a klíčové směry a výrobky z oblasti dámského, pánského zboží i v oblasti doplňků.

Fashion Trend Pool nabízí kompaktní přehled objednávek módy pro sezónu podzim / zima 2021/22. Fashion Cloud předvede, jak generovat online obrat s obsahem z Fashion Cloud. A VDMD odhalí své vize pro podzim / zimu 2021/22.

1. února v 11:00 – DMI FASHION DAY ONLINE Část I
Dr James Edwards (Sinus Institute)

Institut pro výzkum životního stylu SINUS prozkoumá možné budoucí spotřeby módy v éře COVID a představí nový, multidimenzionální vývoj reakčních scénářů s databázemi. „Budeme identifikovat dostupné zdroje dat a indikátory, které by značkám mohly pomoci určit, které scénáře jsou pro ně relevantní a které pravděpodobně budou směřovat do budoucnosti. A v neposlední řadě budeme diskutovat o výzvě strategického myšlení v dobách nejistoty„.

Další program najdete také v našem kalendáři, v záložce Módní události.

Zdroj úvodní fotografie: Dotisk zdarma výhradně pro tiskové účely s fotografickou poznámkou Igedo / Gallery FASHION & Shoes

Zdroj informací: PR agentura veletrhu Gallery FASHION & Shoes