Obdarujte svoji lásku v duchu 1. května, aneb Máj, lásky čas

Láska je krásná emoce, cit, chcete – li. A blíží se nám 1. květen, se kterým je zvláště v Česku spjato líbání nejen životních partnerů pod rozkvetlou třešní a láska celkově, tak jako s celým měsícem květnem. A jak známo, láska má mnoho podob.

Jak víte, rádi šíříme povědomí o zajímavých lidech, firmách, produktech, ale i službách. Máme velmi rádi naše obchodní partnery a nadšením rozšiřujeme jejich seznam a následně díky tomu můžeme vám našim čtenářům, návštěvnicím a návštěvníkům webu, přinášet zajímavý obsah, což nás velmi těší. Dnes vám zde v článku věnovém Máji, lásky času přinášíme inspiraci na dárky pro vaši lásku.

Kvalitní čokoláda vždy potěší, zvláště pak čokoládové pralinky

Láska prochází žaludkem, říká se. Ať je to jakkoliv, neznáme snad nikoho, kdo nemá rád čokoládu v nějaké podobě, spíše naopak, je její milovnicí či milovníkem. A právě pro lidi, kteří čokoládu milují, máme skvělou inspiraci na dárek pro svoji lásku ke svátku Máj, lásky čas a to čokoládové výrobky od značky Chocolate Impreza.

Luxusní čokoládové pralinky s nevšedním uměleckým designem potěší snad každou ženu

Je vaše milovaná žena fanynkou kvalitních čokoládových pralinek? Nezapomeňte ji nejen ke svátku Máj, lásky čas obdarovat luxusními čokoládovými pralinkami s uměleckým vzhledem od značky Chocolate Impreza…vyberte kolekci, kde mezi pralinkami je velké srdce, jako vaše láska k ní.

Obdarujte svoji milovanou pralinkami značky Chocolate Impreza...její srdce zaplesá radostí, tak jako vaše až ji uvidíte si vychutnávat nejen toto nádherné čokoládové srdce

Obdarujte svoji milovanou pralinkami značky Chocolate Impreza…její srdce zaplesá radostí, tak jako vaše až ji uvidíte si vychutnávat si nejen toto nádherné čokoládové srdce

Překvapte svého milovaného muže kolekcí luxusních pralinek s uměleckým vzhledem

Když se řekne láska, obvykle se lidem vybaví tvar srdce a červená barva, což je krásné, ale darujte letos ke svátku Máj, lásky čas svému milovanému nevšední dárek, který určitě jako milovník kvalitní čokolády a nevšedních dárků ocení. Věnujte mu z lásky kolekci designových čokoládových pralinek značky Chocolate Impreza v modré barvě doplněných  exkluzivním srdcem s výrazným zdobením, jež jeho srdce nadšením rozbuší.

Nádherné luxusní pralinky se srdcem nemusí být jen v barvě lásky červené, aby potěšily

Nádherné luxusní pralinky se srdcem nemusí být jen v barvě lásky červené, aby potěšily

Jak můžete vidět výše, čokoládové výrobky od firmy Chocolate Impreza jsou více než jen čokoládové pralinky, jsou to umělecko-designové skvosty, které potěší nejen chuťové buňky obdarované/ho, ale i její/jeho duši. Rádi byste darovali své milované či milovanému pralinky značky Chocolate Impreza bez opuletního srdce?

Chocolate Impreza nabízí různé varianty pralinek, například i kolekce s menšími srdíčky.

Další úchvatné pralinky od Chocolate Impreza

Další úchvatné pralinky od Chocolate Impreza

Více informací o značce Chocolate Impreza zjistíte na jejím WEBU a sociální síti Facebook a Instagram. Neváhejte ji kontaktovat také se zakázkou podle Vašich konkrétních představ.

 

Čokoládovna Janek nabízí čokoládu ve všech možných podobách

Kvalitní čokolády není nikdy dost. Přinášíme vám tedy také tipy na dárky ke svátku lásky, 1. Máji, lásky času z firmy Čokoládovna Janek, která nabízí tradiční českou čokoládu.

Co takhle obdarovat sebe i svoji partnerku či partnera současně?

Podlehněte kouzlu, vzhledu i chuti Dárkové magentické krabici z lásky. Každý z vás si zde přijde na své a můžete si tyto dobroty vychutnat při společných i romantických chvílích. Najdete zde  láskou naplněnou krabičku 4 ks pralinek. JANKOVY dukáty z jemného arašídového krému obalené v jejich mléčné čokoládě. Lahodný arašídový krém s bílou čokoládou a lyofilizovanou jahodou lehce podráždí vaše chuťové pohárky svou kyselkavostí jako samotná jahoda. Přesto jemný a sladký. Dárkovou krabici završíme mandlemi obalené v ovocné čokoládě. Mandlím dopřáli v Čokoládovně Janek parádní koupel ve své speciální bílé jahodovo-malinové čokoládě, což potěší vaši romantickou část duše a vaše chuťové buňky budou blahem nadšené. Vše zabalili do dárkové krabice, která vám už při otevření vykouzlí úsměv na tváři a zahřeje u srdce.

Tato dárková krabice od firmy Čokoládovna Janek je magnetem pro Vaše oči i chuťové buňky. Jste se svojí láskou na stejné vlně i v oblasti čokolády, pořiďte si tuto krabičku jako společný dárek.

Tato dárková krabice od firmy Čokoládovna Janek je magnetem pro vaše oči i chuťové buňky. Jste se svojí láskou na stejné vlně i v oblasti čokolády? Pořiďte tuto krabičku jako dárek pro vaše společné chvíle plné romantiky.

Pánové, obdarujte svoji milovanou ženu Májovou krabičkou od Čokoládovny Janek

Pánové, miluje vaše milovaná žena luxusní čokoládu ideálně ještě v různých příchutích a zpracovanou do pěkného designu? Kupte jí ke svátku lásky, k 1. Máji, lásky času Májovou krabičku od Čokoládovny Janek.

Májová krabička je luxusní bonboniéra, která je naplněná 20 ks těmi nejlahodnějšími pralinkami, které se vám rozplynou na jazyku. Krabička je naplněna kousky plné lásky jako je lísko-oříškové srdíčko, karamel, nugát a slaný karamel. Do posledního detailu jsou ručně slazené. Spojení té nejkvalitnější čokolády s variací chutí je něco, co vaše milovaná polovička určitě ocení.

Pánové, podlehnete kouzlu Májové krabičky tak jako vaše milovaná žena podlehla vašemu kouzlu a obdarujete ji těmtito čokoládovými pralinkovými skvosty?

Pánové, podlehnete kouzlu Májové krabičky z Čokoládovny Janek tak, jako vaše milovaná žena podlehla vašemu kouzlu a obdarujete ji těmtito čokoládovými pralinkovými skvosty?

Dámy, hledáte nevšední dárek ke svátku lásky, 1. Máje, lásky času, pro muže svého života související s čokoládou?

Dámy, je obecně známo, že obdarovat muže, ať už k narozeninám, svátku, jakémukoliv výročí či svátku lásky, 1. Máje, lásky času, je někdy nesnadné a znamená to docela výzvu. Věříme proto, že vás potěší následující tip na dárek pro muže z Čokoládovny Janek, a to Preclíky v tmavé čokoládě .

I muži jsou mlsouni a mají rádi sladké dobroty. Spojení preclíku a hořké čokolády, co vykouzlí úsměv na tváři nejednomu z mužů, je skvělá volba jako dárek od srdce ke svátku lásky, 1. Máji, lásky času. To křupnutí a hořká chuť 64% čokolády, která je přesto jemná. To jsou JANKOVY preclíky v tmavé čokoládě, kdy i z drsňáka se stane na chvíli citlivý muž.

Dámy, chcete vidět oči vašeho muže života zářit radostí a nadšením? Obdarujte jej ke svátku lásky, 1. Máji, lásky času Preclíky v čokoládě z Čokoládovny Janek.

Dámy, chcete vidět oči vašeho muže života zářit radostí a nadšením? Obdarujte jej ke svátku lásky, 1. Máji, lásky času Preclíky v tmavé čokoládě z Čokoládovny Janek.

Nyní bychom se rádi vrátili k úvodu textu o Čokoládovně Janek, kde jsme zmínili, že tato firma nabízí čokoládu v různých podobách. Důkaz místo slov najdete na jejím WEBU. Kontaktovat ji a mít přehled o jejích novinkách můžete mít díky sledování této firmy na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Vlastnoručně vyrobený dárek jako kabelka či jiný módní doplněk nejen překvapí, ale i potěší

Toto platí bez ohledu na to, zda jste žena či muž a chcete obdarovat svoji lásku.

Pánové, vyrobte svojí milované kabelku od značky Dobag

Máj, lásky čas je ideální příležitostí k projevu vaší lásky k vaší milované, pánové. Vlastnoruční dárky vždy obdarovanému člověku vezmou dech a mile jej potěší, zvláště pak dámy, když mohou obdivovat osobitý dárek od svého šikovného milovaného, který jim daruje kabelku od značky Dobag a ukáže tak, že si dal nejen práci ji vyrobit, ale hlavně přemýšlel čím nevšedním by udělal své lásce radost a potěšil její ženskou duši.

Pánové, který typ stavebnice dámské kabelky si vyberete vy?

Pánové, který typ stavebnice dámské kabelky si vyberete vy?

Zaujalo vás to, ale vůbec zatím jste ještě o značce Dobag neslyšeli? Kabelka od značky Dobag je jediná kabelka v Česku, kterou můžete pro svoji milou vyrobit sami a dokonce i s věnováním, je to totiž stavebnice dámské kabelky, více informací najdete v kategorii Udělej jí kabelku.

Značka Dobag myslí i na tvořivé ženy

Zapomeňme na nějaké předsudky. Obecně známo, ženy jsou kreativní a tvůrčí bytosti, což značka Dobag ví a rozhodla se dopřát možnost jim nechat vytvořit vlastníma rukama dárek pro jejich milované muže. Konkrétně messengera ze stavebnice. Více informací najdete v kategorii Udělej mu messengera.

Vytvoříte ze stavebnice svému milovanému hnědý nebo černý messenger, dámy?

Vytvoříte ze stavebnice svému milovanému hnědý nebo černý messenger, dámy?

Pánové, máte jiné přednosti než zručnost? Nezoufejte, své vyvolené dámě můžete koupit od Dobag koupit i hotovou kabelku.

Jedna z ručně vyrobených dámských kožených kabelek Dobag

Jedna z ručně vyrobených dámských kožených kabelek Dobag

Dámy, ani vy nejste příliš šikovné na ruce, jak se říká? Nevadí, můžete koupit své lásce hotový výrobek od značky Dobag. Více informací o značce Dobag naleznete na jejím webu, ale kontaktovat ji můžete také na jejích stránkých na sociální síti Facebook a Instagram.

Ukažte světu se svojí láskou sounáležitost a společný vkus volbou náramku

Chtěl byste světu ukázat svoji sounáležitost a společný vkus s vaší milovanou? A hledáte pro ni nevšední dárek k Máji, lásky času, který ale nebude příliš extravagantní, bude spíše minimalistický přesto výrzaný a chcete současně potvořit českou značku vyrábějící kožedělné výrobky v Brně? Darujte partnerský náramek od značky Kožedělník, která nabízí spoustu nádherných kožených výrobků jak pro dámy, tak i pro pány.

Obdarujte svoji lásku i sebe ke svátku Máj, lásky čas partnerským náramkem od Kožedělníka Pláničky

Obdarujte svoji lásku i sebe ke svátku Máj, lásky čas partnerským náramkem od Kožedělníka Pláničky

Kontaktovat značku Kožedělník můžete ZDE. Další informace o této firmě a značce naleznete na jejím webu a sociální síti Facebook a Instagram.

Podpořte svoji krásu oděvem

Dámy, věnuje vám partner svoji pozornost a energii celý rok, obdarovává vás pravidelně a vy přemýšlíte, do čeho se obléknete na svátek lásky Máj, lásky čas a chcete si koupit něco krásného ženského na sebe sama? Vyrazte do butiku Fashion by Kate v Ostravě, kde nejčastěji narazíte na sympatickou majitelku Kateřinu Černákovou, nebo do e – shopu, nakupujete – li ráda online a nezbývá vám přiliš času na offline nákupy.

Proměňte se na oslavu lásky při svátku Máj, lásky čas v něžnou vílu pro svého milovaného

Proměňte se na oslavu lásky při svátku Máj, lásky čas v něžnou vílu pro svého milovaného

Kontaktovat butik Fashion by Kate můžete ZDE. Navštívit můžete také stránku Fashion by Kate na sociální síti Facebook a Instagram.

Darujte autorský šperk značky Sirius nejen k oslavě lásky během Máje, lásky času

Šperky jsou obvykle pro ženy během všech příležitostí během jejich života nádherným vítaným a požadovaným dárkem, z něhož jsou nadšené někdy i celý život, tedy nejen k oslavám lásky, jen tak pro radost, ale i k narozeninám apod. Hledáte šperk s hloubkou, ideálně autorský, případně máte nějakou představu a chcete si jej nechat pro lásku svého života vyrobit? Kontaktujte Jaroslava Tomka, který tvoří nádherné autorské talismany, amulety a šperky pod značkou Sirius.

Obdarujte svoji lásku osobitým autorským šperkem značky Sirius

Osobité šperky jakož i další módní doplňky jako talismany apod. značky Sirius jsou krásné nejen svým vypracováním, ale i energií, která ochrání svoji nositelku a pokračuje tak šíření pozitivní energie, kterou při jejich zhotovování do nich vkládal jejich tvůrce Jaroslav Tomek.

Který šperk pro svoji milovanou ženu, lásku svého života vyberete vy?

Který šperk pro svoji milovanou ženu, lásku svého života vyberete vy?

Nejen Máj, lásky čas je skvělá příležitost k obdarování vaší vyvolené. Překvapte ji tvorbou Jaroslava Tomka, který stojí za značkou Sirius nějakým autorským šperkem na míru.

Ukázka další autorské tvorby Jaroslava Tomka, který tvoří pod značkou Sirius

Ukázka další autorské tvorby Jaroslava Tomka, který tvoří pod značkou Sirius

 

Máme rádi lásku, jakož i další kladné a pozitivní emoce a tak věříme, že výše uvedené tipy na dárky vám pomohou a potěšily vás a následně udělají radost i jejich prodejcům a hlavně vámi obdarovaným lidem. Už víte, kde a jak budete slavit letošní 1. květen, neboli Máj, lásky čas?

Pokračujte ve čtení zajímavých článků ZDE.

 

Informace k článku: jedná se o inzerci

Zdroj úvodní fotografie: pixabay.com

Zdroj všech ostatních fotografií v tomto článku: archiv jednotlivých firem, které je dodaly a jsou přiřazeny u textu o nich